Laica J9073A4 Norma +3 Bi-flux filtry


  Vestavěný displej: Ne, Objem: 2.3 L, Objem přefiltrované vody: 1.2 l,


  Cena 549 Kč

  5,49 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


  Top příslušenství

  Popis produktu

  Laica J9073A4 Norma je filtrační konvice, která díky filtru Bi-flux® snižuje tvrdost vody, redukuje chemické nečistoty, těžké kovy a chlór. Konvice má kvalitní a jedinečný design a dokáže přefiltrovat až 1,2 litru vody za 3 minuty. Promyšlený QuickFill otvor umožňuje pohodlné napouštění vody bez nutnosti otevírání poklopu. Design konvice je navržen tak, aby se vešla i do dvířek chladničky. Na potřebu výměny filtru vás upozorní mechanický indikátor. V balení se nacházejí 3 filtry Bi-flux®.

  Laica J9073A4 Norma

  • Objem přefiltrované vody: 1,2 l
  • Filtr Bi-flux® snižuje tvrdost vody
  • Mechanický indikátor potřeby výměny filtru
  • Jedinečný design
  • Ergonomická ručka
  • QuickFill otvor napouštění vody bez otevírání poklopu
  • Vejde se do dvířek většiny chladniček
  • 3× filtr Bi-flux® v balení

  Padne do ruky i vaší ledničky

  Filtrační konvice Laica jsou designovány i vyrobeny v Itálii. Laica Norma patří do střední řady konvic s vynikajícím poměrem mezi cenou a kvalitou. Poklop a ručka jsou bílé barvy. Samotné tělo je transparentní. Laica Norma dokáže přefiltrovat až 1,2 litrů vody a ještě při tom i dobře vypadat. Designové prvky, jako ergonomická rukojeť a její moderní tvar, mohou být ozdobou vaší domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napouštění vody bez otevírání poklopu. Tvar konvice je designován tak, že padne do dveří většiny chladniček. Praktická a elegantní, taková je Laica.

  Certifikovaná kvalita

  Není nám jedno, co pijeme. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvic Laica a filtrů Bi-Flux je podložena mnoha atesty významných nezávislých laboratoří z celého světa, jakož i atestem z tuzemské státní zkušebny s pozitivním výsledkem. Bi-flux® filtry jsou navíc o 30 % účinnější než jiné.

  Šetřete peněženku i životní prostředí

  Přemýšleli jste někdy, kolik utratíte za vodu v PET lahvích? Jediný filtr Bi-Flux® vám zaručí přefiltrování až 150 litrů vody, což je přesně 100 klasických 1,5litrových lahví. Přesně tolik lahví nebudete muset tahat z obchodu. Čistá, nazávadná a chutná voda z filtrační konvice Laica vás bude stát 1/6 toho, co zaplatíte za barelovou vodu a 1/8 pitné vody z PET láhve.

  Pijte zdravěji a více

  Přefiltrování plné nádržky trvá jen 3 minuty, během nichž získáte 1,2 l vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Výsledkem je vylepšená chuť, vůně i vzhled vody. Filtr si můžete vybrat z více variant, vhodných pro váš organismus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Classic). Co to znamená pro vás? Ve srovnání s vodou z kohoutku pijete zdravější vodu bez zápachu a s vyváženým obsahem, stejně jako pokrmy, připravené pomocí přefiltrované vody, jsou zdravější a chutnější. Na potřebu výměny filtru vás upozorní mechanický indikátor.

  Poděkují vám i spotřebiče

  Vodní kámen je postrachem pro vaše varné konvice, kávovary či žehličky. Voda z filtračních konvic prodlouží jejich životnost a ušetříte tak na speciálních čisticích prostředcích či opravách, protože filtry Bi-Flux účinně redukují obsah vápníku.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Vestavěný displej Ne
  Objem 2.3 L
  Objem přefiltrované vody 1.2 l

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Laica J9073A4 Norma +3 Bi-flux filtry

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno