Laica J9062A1 fialový set Lucia

Filtrační konvice Laica J9062A1 přefiltruje vodu na kvalitní pitnou vodu. Její celkový objem je 2,3 litru s objem přefiltrované vody 1,2 litru. Disponuje indikátorem kapacity filtru a víčkem Flow and Go. To zajistí mimořádně jednoduché plnění bez nutnosti otevírání celého uzávěru. Využívá moderní 5 stupňové filtrování - filtr Bi-Flux. Díky svým rozměrům se konvice vejde do dveří chladničky. Madlo skvěle padne do ruky. Kapacita filtru je 150 litrů vody, což tvoří přibližně jeden měsíc používání. Filtry jsou bezpečné a nevypouštějí do vody žádné škodlivé látky. Jsou BPA free. V balení se nacházejí 3 filtry a filtrační konvice ve fialové barvě. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Filtrační konvice Laica J9062A1 

  • Celkový objem 2,3 litru
  • Objem přefiltrované vody 1,2 litru
  • Typ filtru: Bi Flux
  • Zbaví vodu vodního kamene, chlóru, těžkých kovů a bakterií
  • Barva fialová

Italský design, který padne do ruky i do vaší ledničky

Filtrační konvice Laica jsou designované i vyrobeny v Itálii. Filtračná kanvice Laica je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Kanvice Laica dokáže přefiltrovat až 1,2 litru vody a ještě při tom i dobře vypadat. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napouštění vody bez otevírání poklopu. Tvar konvice je designován tak, že padne do dveří většiny chladniček.

Certifikovaná čistota

S konvicemi Laica, si můžete být jisti, že se staráte o své zdraví a budete pít pouze certifikovanou kvalitu. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvic Laica a filtrů Bi-Flux je podložena mnoha atesty významných nezávislých laboratoří z celého světa, jakož i atestem z tuzemské státní zkušebny s pozitivním výsledkem. BI-FLUX filtry jsou navíc o 30% účinnější než jiné.

Prospívá nejen Vašemu zdraví, i peněžence

Přemýšleli jste někdy, kolik utratíte za vodu v PET lahvích? Jediný filtr Bi-Flux vám zaručí přefiltrování až 150 litrů vody, což je přesně 100 klasických 1,5 litrových lahví. Přesně tolik lahví nebudete muset nosit z obchodu domů. Čistá, nazávadna a chutná voda z filtrační konvice Laica vás bude stát 1/6 toho, co zaplatíte za barelovú vodu a 1/8 pitné vody z PET láhve.

Voda bez chloru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií

Přefiltrování plné nádržky trvá jen 3 minuty, během nichž získáte 1,2l vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Výsledek je vylepšená chuť, vůně a vzhled vody. Filtr si můžete vybrat z více možností, vhodných pro váš organismus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Classic). Co to znamená pro vás? Ve srovnání s vodou z kohoutku pijete zdravější vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahem, stejně pokrmy připravené za pomoci přefiltrované vody jsou zdravější a chutnější. Na potřebu výměny filtru vás upozorní mechanický indikátor.

Ideální i pro kávovary nebo žehličky

Vodní kámen je postrachem pro vaše varné konvice, kávovary, či žehličky. Voda z filtračních konvic prodlouží jejich životnost a ušetří na speciálních čisticích prostředcích, či opravách, nakolik filtry Bi-Flux účinně redukují obsah vápníku.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ne
  • Objem 2,3 L
  • Objem přefiltrované vody 1,2 l

Další vlastnosti

Značka: Laica
Objem: 2,3 L
Objem přefiltrované vody: 1,2 l

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: fialová
Šířka: 29 cm
Hmotnost: 880 g
Výška: 29 cm
Hloubka: 11 cm

Obsah balení

Obsah balení: konvice s víčkem

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Ostatní

Kód produktu: J9062A1

Všechny parametry

Recenze Laica J9062A1 fialový set Lucia

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Laica J9062A1 fialový set Lucia