Kupóny a členství Zobrazit popis

Tenhle dárek 100% potěší každého, kdo má doma pod televizí PlayStation. Za kupony do PlayStation Store a PlayStation Plus se totiž skrývá hraní zdarma. PlayStation Store, to je online obchod s hrami, které si hned stáhnete a hrajete. PlayStation Plus je zase služba nezbytná pro hraní přes internet, která je zároveň věrnostním klubem se spoustou výhod pro členy.

Produkty

Kupony do PlayStation Store a PlayStation Plus: Zaručeně potěší každého hráče

PlayStation Store, to je online obchod s hrami pro PlayStation 4PlayStation 5.  Jakmile se tam objeví nějaká novinka, nic vám nebrání si ji hned zahrát. Prostě zaplatíte, hra se sama stáhne do herní konzole a pařba může začít. Žádné shánění krabičky s diskem, jak to znají starší ročníky hráčů. Darovat kupon do PlayStation Store pak znamená dát hráči volnou ruku při výběru toho, co bude chtít hrát.

Ale pozor, je tu také PlayStation Plus, což je trochu něco jiného než výše uvedený PlayStation Store. PlayStation Plus je placená služba, která hráčům zpřístupní hraní přes internet a hraní vybraných her zdarma. Takže taková členská kartička a Netflix pro hráče PlayStationu. Darovat můžete čtvrtletní nebo roční členství.