Kulmofény

Máte málo místa v koupelně a ráno honíte každou minutu? Prostor i čas vám nejen ráno ušetří kulmofén. Místo několika nástrojů vám teď bude stačit jeden, kterým vlasy vyfoukáte a zároveň upravíte do požadovaného tvaru. A je hotovo!

Kategorie produktů

Zobrazujeme 7 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Revlon One-Step Volumizer RVDR5222E

REVLON RVDR5222E

Kulmofén, Počet teplotních nastavení: 3, Keramický povrch, Hmotnost: 990 g


899 Kč

ECG HK 1050

ECG HK 1050.0

Kulma, Příkon: 1000 W, Počet teplotních nastavení: 2


759 Kč 599 Kč

Rowenta CF9540F0 Brush Active Premium Care

ROWENTA CF9540F0

Kulmofén, Počet teplotních nastavení: 2, Keramický povrch, Hmotnost: 1192 g


1 699 Kč 1 639 Kč

BaByliss AS84PE

BaByliss AS84PE

Kulmofén, Počet teplotních nastavení: 2, Hmotnost: 130 g


999 Kč

Babyliss AS126E

Babyliss AS126E.0

Kulmofén, Počet teplotních nastavení: 2, Hmotnost: 300 g


1 159 Kč

BaByliss AS773E

BaByliss AS773E

Kulmofén, Počet teplotních nastavení: 2, Keramický povrch, Hmotnost: 125 g


2 099 Kč

Orava KF-300

Orava KF-300

Kulmofén, Počet teplotních nastavení: 2, Hmotnost: 230 g


719 Kč

Momentálně nedostupný

Produkt nelze aktuálně doručit kurýrem ani na osobní odběr do prodejny.

O kategorii

Kulmofény promění rozcuchané chroští v plesový účes

Stalo se vám už někdy, že jste si při pomyšlení na krásnou, vlnitou hřívu jen smutně povzdechli, představili si to množství práce a raději sáhli po žehličce na vlasy?

Pokud máte rovné vlasy, CGM metodě a fénům s difuzérem stále nemůžete přijít na kloub nebo máte pocit, že si při fénování vln kartáčem vždy vytrháte půlku hlavy, nesmutněte. Kulmofén je spojením fénu a kulmy na vlasy. Zatímco si sušíte mokré vlasy, rovnou je i krotíte do požadovaného tvaru s přesností klasické kulmy. Spojením foukání vlasů a stylingu v jediný krok ušetříte drahocenný čas, takže se nyní místo obav z ranního mytí vlasů na něj můžete jen těšit!

Co zvážit při výběru kulmofénu

Vliv na zdraví vlasů má především materiál hlavice kulmofénu. Pokud máte velmi jemné vlasy, nejvhodnější pro vás budou turmalínové kulmofény. Keramická hlavice zas pomůže zkrotit i silné a krepaté vlasy, mezi kterými bude hladce klouzat a nespálí je. 

Dalším rozhodujícím faktorem je váš výsledný look. Chcete mít velké plážové vlny (tzv. beach waves), úzké prstýnky nebo jen zvlněné konečky? Podle toho, jaký styl si vyberete, se zaměřte také na velikost vln – respektive průměru nástavců kartáče kulmofénu.

Většina kulmofénů nabízí více velikostí, tak se nebojte trochu experimentovat a zjistěte, který typ vln vám nejvíc sluší. V neposlední řadě zvažte faktory jako je hlučnost kulmofénu, nastavení rychlosti a teploty foukání nebo délka přívodního kabelu. A pokud vám tento styl úpravy vlasů vyhovuje a mezi vlnobitím ve vlasech občas zatoužíte po upraveném rovném účesu, vyzkoušejte také elektrické kartáče.