Krups KP1A3B31 Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS


Kapslový kávovar, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Způsob přípravy mléčné pěny: kapsle, Automatické vypnutí, Objem vodního zásobníku: 800 ml, Studené nápoje, Výška: 30,1 cm. Více info

Barva


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

20×

91.8% Kvalita
Výborná

90.6% Hodnota za peníze
Výborná

20 nákup

Zobrazit 20 recenzí

Popis produktu

Kapslový kávovar Krups KP1A3B31 Nescafé Dolce Gusto Piccolo XS se pyšní kompaktními rozměry, moderním designem a profesionálním výkonem s tlakem až 15 barů, díky kterému si můžete vychutnávat více než 30 hermeticky uzavřený nápojů. Kávovar nabízí snadnou přípravu kávy prémiové kvality s hustou sametovou pěnou, pohodlné ovládání, úspornou spotřebu energie a také ekologický režim, se kterým se kávovar automaticky vypne po 1 minutě nečinnosti. S vysokým příkonem 1 340 - 1 600 W v černém provedení.

Krups KP1A3B31 Nescafé Dolce Gusto Piccolo XS

  • Kompaktní kapslový kávovar
  • Moderní design
  • Hermeticky uzavřené kapsle na více než 30 nápojů
  • Teplé a studené nápoje
  • Ekologický režim
  • Dvouletá záruka
  • Optimální tlak 15 barů
  • Upozornění na nutnost odvápnění

Káva přesně podle vaší chuti

Extra kompaktní kapslový kávovar Nescafé® Dolce Gusto® Piccolo XS je se svými rozměry a moderním designem navržen tak, aby se hodil do každé kuchyně. Je dostupný ve 3 barevných provedeních. Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu kavárenské kvality s hustou sametovou pěnou.

Více než 30 nápojů

S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálek s bohatým aroma, kdykoli budete chtít. Jednoduše vložte kapsli, vyberte manuální páčkou teplou nebo studenou vodu a připravte si za chvilku jeden z více než 30 nápojů - od espressa přes lungo, cappuccino, latte macchiato, čaj až po čokoládové či studené nápoje. Ať už máte rádi kávu malou nebo velkou, černou nebo bílou. Využijte výběr mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiata, čaji a lahodnými čokoládovými nebo osvěžujícími studenými nápoji.

Jednoduché ovládání s tlakem 15 barů

Jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a jedním pohybem manuální páčky připravíte skvělý nápoj podle své chuti. Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu vysoké kvality s hustou sametovou pěnou.

Hermeticky uzavřené teplé i studené nápoje

S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte nápoje s bohatým aroma kdykoli budete chtít. Kapslový systém Nescafé® Dolce Gusto® je jediný na trhu, který dokáže připravit teplé i studené nápoje.

Ekologický režim

Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar Nescafé® Dolce Gusto® Piccolo XS po 1 minutě nečinnosti. Když nastane čas na odvápnění, kávovar vás o tom automaticky upozorní. Bezstarostné používání máte díky dvouleté záruce.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Krups se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 800 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Automatické vypnutí Ano
Způsob přípravy mléčné pěny kapsle
Typ kávovaru Kapslové kávovary
Zásobník na použité kapsle Ne
Studené nápoje Ano
Polohovatelný tácek Ne
Automatické zastavení nápoje Ne

Hodnocení

4,7 / 5

20 recenzí Krups KP1A3B31 Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS

91.8% Kvalita
Výborná

90.6% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Radan

29. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


množství vody se automaticky nezastaví


Naděžda

29. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • snadná údržba nádržky

Na kuchyňské lince nezabere mnoho místa, dno nádržky je snadno dostupné rukou. Nikdy nedělám mnoho káv najednou, proto je velikost nádržky dostačující (v případě potřeby stačí vodu doplnit a to já umím :)).


Ivana

28. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJarmila

1. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí