Krups EA891C10 Evidence

26 990 Kč ? Ušetříte 48 % 13 999 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 139,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Automatické espresso KRUPS EA891C10 Evidence na první pohled zaujme svým prémiovým vzhledem a je navržen pro přípravu dokonalé kávy v pohodlí domova. Všechny funkce kávovaru ovládáte z přehledného a velkého LED dotykového displeje, na kterém máte jednotlivé možnosti rozvrženo do přehledných kategorií. Kávovar KRUPS umí připravit až 15 typů nápojů, včetně oblíbeného espressa, americana a dalších. Nechybí ale ani funkce mléčné pěny nebo samotné horké vody na čaj. Po každé přípravě nápoje dojde k automatickému propláchnutí celého okruhu čistou vodou. Jedině tak lze zajistit zcela bezchybnou chuť pro každý šálek. Příkon kávovaru: 1450 W. Tlak kávovaru: 15 bar. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 48 %

Další varianty produktu

Popis produktu

KRUPS EA891C10 Evidence

 • Tlak čerpadla: 15 bar
 • Výkon: 1450 W
 • Displej: LED
 • Počet receptů: 15
 • Kapacita nádobky na vodu: 2,3 l
 • Kapacita nádobky na kávová zrna: 260 g
 • Výškově nastavitelná výpusť na kávu - do sklenice na caffè latte až 15,8 cm
 • Možnost nastavení množství vody
 • mléčný systém
 • časovač
 • Automatické zapnutí + automatické vypnutí

Automatické espresso

Automatické espresso KRUPS EA891C10 Evidence je navrženo pro přípravu dokonalé kávy v pohodlí domova. Nabízí perfektní výsledky přípravy kávy až do posledního detailu v elegantním a moderním designu. Je vybaven technologií KRUPS Quattro Force díky níž je zajištěna kvalita přípravy od mletí zrn až po napuštění do šálku. Dává na výběr z 15 různých nastavení, které obsáhnou všechny Vaše oblíbené nápoje. Díky jeho kompaktním rozměrům si můžete vychutnat prvotřídní kvalitu v pohodlí Vašeho domova.

15 nápojů

 • Espresso, dvojité espresso, káva, dvojitá káva, cappuccino, dvojité cappuccino, macchiato, dvojité macchiato, zelený čaj, černý čaj, bylinkový čaj, ristretto, napěněné mléko, Doppio a Americano.

2 mléčné nápoje současně

KRUPS Evidence je absolutně výjimečný funkcí automatické přípravy dvou mléčných nápojů současně. Snižuje tak dobu přípravy na minimum.

Funkce "Extra shot" a "Dark"

Jedinečnou funkcí je možnost "Extra Shot" přidáním extra porce espressa do jakéhokoliv nápoje nebo volba "Dark" pro přípravu tmavé kávy silné a výrazné chuti.

Quattro Force

Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou zvláště důležité pro přípravu kávy:

 • Nový extrémně odolný nastavitelný Activespeed mlýnek s kónickým tvarem dokáže ušetřit až 20% času při každém mletí. Díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje velkou životností a dává tak záruku švýcarské kvality. Proto je využíván také v profesionálních kávových přístrojích. Mlýnek je možné individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy.
 • Spařovací jednotka kompaktního Thermoblocku® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.
 • Funkce Ultraflat Tamping zajišťuje nejsilnější stlačení kávy. Aby Vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovací systémem, který stlačí kávu silou 30 kg / cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.
 • Funkce AutoClean Vám zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí Thermoblocku®. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale také snižuje aktivní údržbu na minimum. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, nastavovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svoji kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.
   

Perfektní voda

Vodní filtr "Claris Aqua" s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chloru a výrazně redukuje množství nežádoucích látek.

Odvápňování

Vodní kámen je velkým nepřítelem přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítá do limitů pro odvápnění pouze příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoli však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do okapové misky.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Krups
? Smart: Ne
Objem vodního zásobníku: 2300 ml
Maximální provozní tlak: 15 Bar
Způsob připravy pěny: nádoba na mléko
Objem nádoby na kávová zrna: 260 g
Objem nádoby na mléko: 0,7 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 28 cm
Výška: 48 cm
Hloubka: 38 cm
Hmotnost: 8,4 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ne
Odvápňovací systém: Ano
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplot.nastavení: 3

Ostatní

Kód produktu: 8000036181

Recenze Krups EA891C10 Evidence

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Krups EA891C10 Evidence