Krups EA890110 Evidence bílé


Objem vodního zásobníku: 2300 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávová zrna: 260 g, Počet teplot.nastavení: 3, Smart (ovládání mobilem): Ne, Přednastavené programy: Ano, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano, Počet přednast.nápojů: 15,


Cena 11 999 Kč

Sleva 32 % z ceny doporučené výrobcem: 17 599 Kč Zobrazit nápovědu

119,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Automatické espresso Krups EA890110 Evidence na první pohled zaujme svým prémiovým vzhledem a je navrženo pro přípravu dokonalé kávy v pohodlí domova. Všechny funkce kávovaru ovládáte z přehledného a velkého LED dotykového displeje, na kterém máte jednotlivé možnosti rozvrženy do přehledných kategorií. Kávovar Krups umí připravit až 15 typů nápojů, včetně oblíbeného espressa, americana a dalších. Nechybí mu ani funkce mléčné pěny nebo samotné horké vody na čaj. Po každé přípravě nápoje dojde k automatickému propláchnutí celého okruhu čistou vodou. Jedině tak lze zajistit zcela bezchybnou chuť pro každý šálek. Příkon kávovaru: 1 450 W. Tlak kávovaru: 15 bar.

Krups EA890110 Evidencie

 • 15 receptů
 • Funkce One-Touch-Cappuccino
 • Příprava 2 šálků kávy současně
 • Objem zásobníku na kávová zrna: 260 g
 • Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 2,3 l
 • Systém detekce prázdného zásobníku na vodu
 • Nastavení množství vody v šálku
 • Výstup kávy s nastavitelnou výškou
 • Osvětlený displej
 • Kónický mlýnek na kávu
 • Automatický cyklus dvojitého mletí pro velké kávy (220 ml)
 • Funkce teplé vody a páry
 • Patentovaný kompaktní systém termobloku
 • Filtrační systém
 • Programovatelné automatické vypnutí
 • Individuální nastavení
 • Výkon: 1 450 W
 • V balení: čisticí tablety
 • Tlak: 15 bar

Vlastnosti automatického kávovaru Krups EA890110 Evidence BLACK & WHITE

Od dokonalého espressa až po lahodné cappuccino

Automatické espresso Krups EA890110 Evidence se postará o každý detail, od mletí zrn až po naplnění šálku, s maximální rychlostí a lehkostí. Můžete tak objevit zážitek z dokonalé kávy v domácím prostředí, a to vše se stylovým a elegantním vzhledem.

Krups EA890110 Evidence BLACK & WHITE - Automatický kávovar

Pokročilá technologie

Kávovar Krups s technologií Quattro Force optimalizuje každý krok procesu přípravy espressa, od mletí zrn až po napuštění do šálku: o 20 % rychlejší mletí, ultra flat pístování pro správné extrahování kávy, kompaktní spařovací Thermoblock pro správnou teplotu kávy a funkce AutoClean pro snadné používání.

quattro force EA890110

Celá škála automaticky připravovaných nápojů

Výběr z 15 druhů káv nabízí širokou paletu možností, jak aromatické espresso, krémové cappuccino One-Touch, lahodné latté, vynikající dvojité latté a čaje s volitelným nastavením teploty, všechny dokonale vyluhovány a s úžasnou rychlostí a lehkostí. 15 receptů: Espresso, Double espresso coffee, Double coffee cappuccino, Double cappuccino macchiato, Double macchiato, Green tea, Black tea, Herbal tea, Ristretto, Frothed milk, Doppio Americano.

Elegantní a moderní design s extra dávkou chuti a intuitivní OLED displej

Vylepšete svůj oblíbený nápoj extra porcí espresa, která dodá jakémukoliv nápoji intenzivnější chuť a energii, nebo použijte nastavení na tmavou kávu pro získání silné a výrazné kávy. Přirozený a intuitivní ovládací panel OLED s dotykovými tlačítky nabízí jednoduché ovládání pouhým jemným stiskem tlačítek. Zážitek z pití kávy umocňuje zcela nový design spojující velké objemy (2,3l nádrž na vodu a 260g zásobník kávových zrn) s optimálními rozměry a ergonomií do jednoho komfortního a snadno použitelného přístroje.

moderní design EA890110

Dlouhodobá výkonnost

Díky automatickému cyklu proplachování parní trysky je možné snížit usazování vodního kamene a snížit pravidelnou údržbu na absolutní minimum, jedině tak se zajistí dlouhodobá výkonnost. Automatické funkce: odvápňování, proplachování, proplachování mléčné trysky, připomenutí odvápňování.

automatický kávovar Krups EA890110 Evidence BLACK & WHITE

10 let opravitelnosti

Výrobek byl navržen pro snadnou opravu a ekologickou likvidaci. Po celém světě Krups dodává náhradní díly i na ty produkty, které se již neprodávají. Krups se zavázal držet náhradní díly skladem pro většinu produktů vyráběných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovaném servisu jsou tak podstatně nižší než celková výměna výrobku. Každý nový produkt je z toho důvodu označen logem "opravitelný produkt po dobu 10let".

 


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 2300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 260 g
Počet teplot.nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednast.nápojů 15

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Krups EA890110 Evidence bílé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno