Kontaktní grily

Kontaktní gril ugriluje steak, připraví panini, rozpeče starý chleba. Kontaktní gril postavíte je bezkouřový a tak se skvěle hodí na kuchyňskou linku a nebo při grilování na terase. Kontaktní gril má dvě desky, mezi které vložíte pokrm. Nemusíte se tak starat, že by se vám kuřecí steak z jedné strany připálil a z druhé ne.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Kontaktní gril, kterému říkáme i gril na panini

Gril na panini doporučujeme každému, kdo miluje grilování, ale nedisponuje zahradou. Kontaktní gril zvládne kromě grilování i další způsoby přípravy jídla: Zapeče panini nebo tousty, opeče starší pečivo a připraví topinky bez oleje k večeři. Zvládne tak práci toustovače, topinkovače. Pokud hledáte gril, který vám připraví i lahodné vafle na sladko i na sladko, prohlédněte si kontaktní grily 3v1.

Tak jaký kontaktní gril si vyberete?

Grilovací desky musí být odolné vůči teplu a zároveň jej musí dobře vést. Nejčastěji se vyrábí z teflonu, keramiky nebo litiny. Pro jednodušší úpravu si vyberte grilovací desku s nepřilnavou úpravou. Jen si dejte pozor na to, jaké nářadí používáte, nepřilnavý povrch se velmi snadno poškrábe.

Grilovací desky mají buď hladký povrch,  nebo žebrovaný povrch. Na hladké desce připravíte menší kousky jídla, ale třeba i palačinky nebo volská oka. Žebrovaný povrch zase dobře propeče steaky a přebytečná šťáva a tuk díky drážkám odkapává do zásobníku.

Kontaktní gril Tefal: Oblíbený kontaktní gril zákazníků

Kontaktní gril Tefal: Kontaktní gril Tefal Optigrill má až 9 různých programů a sám si přizpůsobí čas a teplotu přípravy, podle toho o jaké maso se jedná, a jak je velké. Všechen tuk z masa stéká do vyjímatelného zásobníku v přední části. A o mytí se postará myčka, grilovací pláty jsou totiž odnímatelné a vám tak odpadá starost.

Raclette gril, švýcarský druh kontaktního grilu

Raclette gril je speciální druh kontaktního grilu, který k nám přicestoval ze Švýcarska. Je pojmenovaný po švýcarském sýru Raclette, který se na něm nejčastěji připravuje. Tento gril je skvělým zpestřením rodinného posezení a nebo narozeninové oslavy. Každý si ugriluje to, na co má zrovna chuť. Jako hostitel musíte jen nakoupit suroviny a nakrájet ingredience. Samotné vaření nechte na každém.