Kombinované lednice s mrazákem dole Zobrazit popis

Lednice s mrazákem v dolní části je nejrozšířenější variantou, a to z pochopitelných důvodů. Pohodlné uložení čerstvých potravin nahoře a zároveň dostatečně velká mrazící kapacita ve spodní části. To je neodolatelná kombinace. My vám nabízíme nespočet typů provedení kombinovaných lednic, abyste si mohli vybrat chladničku na míru svým potřebám.

Technologie

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Roční spotřeba energie

Čistá kapacita mrazničky

No Frost (mrazák)

Dvouokruhový NoFrost

Produkty

Kombinovaná lednice: 100 + 1 možnost uspořádání

Pořídit si kombinovanou lednici s mrazákem dole je především praktická volba. Komfortní rozdělení vnitřního prostoru a možnost variabilního uspořádání umožňují uskladnění všech potravin tak, aby zůstaly co nejdéle čerstvé.

Mrazák s dostatečným objemem

Rádi vaříte do zásoby nebo prostě jen chcete mít po ruce potraviny, které je obtížné udržet déle čerstvé? Samostatný mrazák byste ale nenaplnili nebo pro něj nemáte dostatek prostoru? Pak se nacházíte v té správné kategorii a kombinované lednice s mrazákem dole jsou ideální volbou. 

Mrazák, který je umístěný ve spodní části lednice, ve většině případů nabízí bohatší úložnou kapacitu než kombinovaná lednice s mrazákem nahoře. Další jeho výhodou je také lepší možnost organizace potravin, která je možná díky několika úložným šuplíkům. Můžete tak využít například jeden šuplík na maso a další na ovoce a zeleninu.

Kombinovaná lednice: Zorganizujte si svůj prostor

Jedna z mnoha výhod chladničky v horní části je, že se nemusíte neustále ohýbat, pokud potřebujete z lednice něco vyndat nebo naopak uložit. Všechny potraviny máte v úrovni očí a vnitřní prostor si díky vysoké variabilitě můžete uspořádat tak, aby se vám do lednice vešel i ten největší hrnec nebo třeba dort na stojanu.

Moderní chytré lednice vám také umožní kontrolu a ovládání pomocí vašeho chytrého mobilu. Můžete si nastavit například upozornění, pokud zapomenete lednici zavřít. Ale také upravit teplotu v lednici, aby byla nachystaná, pokud zrovna jedete z velkého nákupu.

Kombinované lednice: Vybírejte ze stovek modelů

Žádná jiná kategorie lednic nenabízí větší výběr. Vybírat můžete ze stovek modelů. Největší nabídku pak mají značky Liebherr, Beko, Gorenje a LG. Nejvíce lednic je z kategorie lednice A++, ale v nabídce máme i kombinované lednice s mrazákem dole A+++.