Kolonožka Premium White


Hoverboard, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 4,4, Maximální dojezd: 15 km, Výkon motoru: 700 W, Max. rychlost: 12 km/hod.. Více info


Cena 5 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 55 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kolonožka Premium White ve stylovém bílém provedení představuje moderní způsob dopravy na všestranné použití, i mimo cesty, pro náročné uživatele. S odolnou základní deskou a 2 motory s výkonem 350 W (spolu 700 W). Pro balancování využívá gyroskopický balanční systém s inteligentními mikročipy. Napájen je prostřednictvím dobíjecí baterie s dobou nabíjení 2 až 3 hodiny. Při jízdě oceníte maximální rychlost 12 km/h s dojezdem až 15 km a také integrované LED světla. Kolonožka Premium je vybavena nejmodernějším balančním systémem, který zajišťuje ještě vväčšiu stabilitu a spolehlivost během jízdy.

Co je Kolonožka

Kolonožka je balanční vozítko, jehož ovládání je založeno pouze na rovnováze samotného jezdce. Funguje na principu gyroskopů, které snímají polohu podložek vůči ose Kolonožky, ty umožňují její snadné ovládání. Veškerý pohyb tedy ovládá sám jezdec, který přenáší váhu na špičky a na paty - tím je Kolonožce udávaný směr dopředu či dozadu. Stejným způsobem je pak možné také zatáčet. Kolonožka je vhodný dopravní prostředek pro malé i velké, s tímto nadčasovým vozítkem se zkrátka zabaví všechny generace.

Výhody Kolonožky Premium

  • Lithiová baterie
  • Výkonné motory
  • Odolná základní deska
  • Funkce Bluetooth
  • Protiskluzové nášlapy
  • Nejmodernější balanční systém

Specifika Kolonožky Premium

Kolonožka disponuje akumulátorem s kapacitou 4,4 Ah, kterou nabijete zhruba za 3 hodiny. Po úspěšném nabití může být maximální dojezd až 20 kilometrů. Premium řada je navíc vybavena technologií Bluetooth, můžete si tak prostřednictvím zabudovanému reproduktoru přehrávat oblíbenou hudbu.

Gyroskopický systém

Balanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožke. Gyroskopický systém tímto umožňuje jezdci otáčení na místě, rozběhnout se dopředu, či couvat. S využitím popsané technologie dokáže Kolonožka identifikovat, zda se jezdec naklání dopředu nebo dozadu a v závislosti na jeho polohy měnit směr jízdy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 100 Kg
Kapacita baterie 4.4 Ah
Max. rychlost 12 km/hod.
Dojezd 15 km
Výkon motoru 700 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kolonožka Premium White

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi