Kluge KTE1040B


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 78 l, Počet funkcí: 159, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 57,5 cm. Více info


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Multifunkční horkovzdušná trouba Kluge KTE1040B v černém provedení má objem 78 litrů a je zařazena do energetické třídy A. Ovládání pomocí dvou otočných voličů a barevného 4,3' TFT displeje. Na výběr až 150 automatických programů, 9 funkcí včetně parní funkce STEAM +. Čisticí program VAP Clean+, Easy Clean smalt. Má dvířka s trojsklem Cool Touch s pomalým zavíráním a otevíráním Soft Close/Open. Vybavená teleskopickými výsuvy pro snadnou manipulaci s plechy. Vnitřní halogenové osvětlení. Rozměry (VxŠxH): 59,5 x 59,5 x 57,5 cm.

Multifunkční trouba Kluge KTE1040B

Kluge KTE1040B je multifunkční trouba, která nabízí řadu praktických programů a funkcí pro pohodlnější přípravu pokrmů. Trouba má černý design a objem 78 litrů. Ovládá se pomocí 2 sekvenčních ovladačů a všechny potřebné informace se zobrazují na barevném TFT displeji, který je ve slovenštině i češtině. Uvnitř se nachází halogenové světlo, které vám umožní lepší přehled o připravovaném jídle.

Programy a funkce

  • Automatické programy: Tmavé maso (29 receptů), Drůbež (19 receptů), Ryby (12 receptů), Pečené pokrmy (19 receptů), Chléb a pečivo (22 receptů), Dezerty (10 receptů), Mražené pokrmy (1 recept), Pizzy a koláče (10 receptů), Dorty a sušenky (18 receptů), Fusion pokrmy (10 receptů), Sušení (3 recepty), Výroba jogurtu.
  • Funkce trouby: Tradiční pečení, Tradiční pečení + ventilátor, Horkovzdušné pečení, Gril, Pizza (horký vzduch + spodní ohřev), Zesílený gril (gril + horní ohřev), Zesílený gril (gril + horní ohřev) s ventilátorem, Rozmrazování (pouze ventilátor, bez ohřevu)

Cool Touch

Dvířka trouby jsou vždy chladná a bezpečná díky tomu, že jsou vyrobena ze tří skel. Pro snadnou údržbu jsou dvě skla snadno odnímatelná. Vnitřní sklo se vysune zatlačením směrem dolů k pantům. Nejsou potřeba žádné nástroje ani speciální pomůcky. Potřebujete pouze hadřík a čisticí prostředek.

Dokonce i pečení

Spolehlivě uvařené jídlo! Trouba je vybavena kruhovým topným tělesem s aktivním ventilátorem, který zajišťuje dokonalé propečení pokrmu na několika úrovních současně. Zajišťuje také rovnoměrné pečení i při nižších teplotách.

Spolehlivá ochrana

Při otevření dvířek vychází z trouby horký vzduch, který může nechtěně způsobit zranění. Proto je trouba vybavena horkovzdušným štítem. Jedná se o účinný deflektor, který je umístěn na výstupu horkého vzduchu a po otevření dveří se okamžitě sklopí do svislé polohy. Tím se zabrání úniku horkého vzduchu z trouby směrem k uživateli.

Vaření v páře+

Trouba je také vybavena funkcí vaření v páře Steam+, díky které budou vaše pokrmy chutnější. Při použití funkce stačí naplnit výsuvný zásobník maximálně 300 ml vody. Díky vaření v páře budou vaše pokrmy nejen chutnější, ale také nadýchanější, jemnější a zdravější, protože při vaření v páře můžete použít mnohem méně tuku. Pára také urychlí samotný proces pečení a přináší skvělé výsledky při pečení například pečiva, kvásku, nákypů a dalších pokrmů. Tuto funkci můžete aktivovat ve většině automatických programů.

VAP Clean+

Čištění multifunkční trouby Kluge bude rychlé a snadné díky parnímu čističi VAP Clean+. Spolu s kombinací parního generátoru a smaltovaného povrchu Easy Clean zajistí jednoduchou, ale hlavně účinnou údržbu.

Pomalé otevírání a zavírání

Dvířka trouby jsou vybavena užitečnou funkcí Soft Close, která se postará o pomalé zavírání dvířek. Kromě zavírání je snadné i otevírání dveří díky funkci Soft Open. Otevírají se pomalým pohybem do krajní polohy.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 78 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3300 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 159

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kluge KTE1040B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi