Klarstein Zugspitze 60


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 310 m3, Maximální hlučnost: 64 dB, Třída energetické účinnosti: B, Celková spotřeba: 29,36 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 48 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 19 cm. Více info


Cena 2 139 Kč

Sleva 43 % z předcházející ceny: 3 739 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 21 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Komínový odsavač par Klarstein Zugspitze 60 v černém provedení je zařazen do energetické třídy B. Umístit ho lze nad varnou zónu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v recirkulačním režimu s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Ovládání je mechanické, nachází se na přední straně. Maximální výkon odsávání dosahuje 310 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehledňuje integrované LED osvětlení 2,5 W. Šířka: 60 cm. Obsahem balení jsou: odsávací hadice, 2× komínový obklad, zpětná klapka, montážní sada.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Klarstein Zugspitze 60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí mechanického ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 310 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 64 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění v přední části zařízení. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Odsavač je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10027451. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

  • V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: odsávací hadice, 2× komínový obklad, zpětná klapka a montážní sada.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 64 db
Maximální výkon odsávání 310 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Klarstein Zugspitze 60

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

27. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • provedení, cena
  • klasický design