Klarstein Zarah

3 299 Kč ? 3 290 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 32,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Klarstein Zarah v nerezovém designu je zařazen do energetické třídy B. Umístit ho je vhodné přímo nad varnou zónu na stěnu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Průměr odtahové roury je 150 mm. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 620 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Zarah zpřehledňuje LED osvětlení 2 x 1,5 W. K dispozici má 2 hliníkové tukové filtry omyvatelné v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Obsahem balení jsou: 1 x komínový obklad, 1 x odpadní hadice, montážní sada. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

 

 

 

Elegantní design

Komínový odsavač par Klarstein Zarah bude praktickým a stylovým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Ergonomický design opticky doplní téměř každou moderní kuchyň. Atraktivní doplněk je vybaven elegantním ovládáním pomocí knoflíků, kterým se nastavuje osvětlení i větrání. Spotřebič je ideální pro umístění přímo nad varnou zónu na stěnu.

Výkon odsavače

Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí tlačítek. Maximální výkon odtahu dosahuje 620 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 72 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně ve stříbrném provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2 x 1,5 W, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030727 (potřebné jsou 2 ks). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena také hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

  •     V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: 1 x komínový obklad, 1 x odpadní hadice, montážní sada.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Maximální hlučnost 72 db
  • Maximální výkon odsávání 620 m3

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 620 m3
Počet rychlostí: 3
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 55 cm
Výška komínu (max.): 100 cm
Vhodný uhl. filtr: Klarstein Filtr 10030727

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 54,8 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 10,9 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní sada

Hlučnost

Maximální hlučnost: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: ocel

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 54 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Ostatní

Kód produktu: 10029385

Všechny parametry

Recenze Klarstein Zarah

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Zarah