Klarstein Virtuosa Slide


Šírka: 60 cm, Typ varné desky: Sklokeramická, Počet hořáků/varných zón: 4, Napájení: 220-240, Počet ovlad./ukazat.výkonu: 4, Funkce Boost: Ne, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Malá varná zóna (počet): 3, Standardní varná deska: 3, Velká varná zóna (počet): 1, Flexi zóna: Ano, Celkový příkon desky: 6.6 kW,


Cena 6 790 Kč

Sleva 4 % z ceny doporučené výrobcem: 7 099 Kč Zobrazit nápovědu

67,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Klarstein Virtuosa Slide v černém provedení s rámem z ušlechtilé oceli nabízí 4 varné zóny různého průměru a výkonu. 2 varné zóny lze flexibilně přizpůsobit velikosti použitých hrnců. Vepředu umístěné dotykové ovládání s digitálním displejem je velmi praktické a jednoduché. Nastavit ho lze až v 9 stupních. K dispozici je i ukazatel zbytkového tepla a programovatelný časovač, který lze nastavit až na 99 minut. Pro bezpečnost je vybavena ochranou před přehřátím a automatickým vypnutím. Varná deska Klarstein Virtuosa Slide je vybavena i dětskou pojistkou.

Praktický pomocník

Černá sklokeramická deska Klarstein Virtuosa Slide je praktický spotřebič, vhodný svým vzhledem především do moderně zařízených kuchyní. Varná deska je spotřebič, určený především na vaření. Díky tomu, že povrch spotřebiče je hladký, je vhodný i jako odkládací či pracovní prostor. V době, kdy ji nebudete používat k vaření, bude deska k dispozici, což jistě oceníte, zejména pokud máte málo odkládacího prostoru. V černém provedení se sklokeramickým povrchem určitě zapadne do vaší kuchyně. Dotykové ovládání s digitálním displejem varné desky je velmi jednoduché a intuitivní. Díky jednotlivým senzorům jednoduše regulujete výkon každé varné zóny. Varná deska se velmi snadno čistí a udržuje.

Varné zóny

Sklokeramická deska disponuje 4 varnými zónami s různými průměry a výkony. Příprava pokrmů na této varné desce bude maximálně efektivní a pohodlná. Varné zóny disponují ukazatelem zbytkového tepla. Výhodou je také dětský zámek a automatické vypnutí při přehřátí. Díky dotykovému ovládání můžete kromě teploty nastavit časovač s trváním až do 99 minut. Ten po uplynutí nastaveného času varnou desku vypne nebo vás upozorní akustickým signálem na vypršení času.

  •     Průměr varných ploch: 1× 22 cm, 3× 15,5 cm
  •     Flex pole s přepínačem velikostí: 14-22 cm a od 15cm (kulatý) do 27 × 15 cm (oválný)

Bezpečnost při vaření

Sklokeramická varná deska zaujme nejen mnoha skvělými a využitelnými funkcemi, ale také svým vzhledem v černé barvě s nerezovým rámem. Automatické bezpečnostní vypínání vypne spotřebič tehdy, když je příliš horký. Už si nemusíte dělat starosti, že jste před odchodem z domova spotřebič nevypnuli. Bezpečnost při používání spotřebiče zabezpečuje ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu. Kromě toho je součástí spotřebiče i dětská pojistka a hlavní vypínač.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Napájení 220-240
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 3
Standardní varná deska 3
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ano
Celkový příkon desky 6.6 kW

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Virtuosa Slide

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno