Klarstein Vinsider 36

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu

Elektronický informační list


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 94 l, Roční spotřeba energie: 139 kWh, Maximální hlučnost: 41 dB, Kapacita: 36 lahví, Počet teplotních zón: 2, Šířka: 59 cm, Výška: 56,3 cm, Hloubka: 59,5 cm. Více info


Cena 14 099 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 410 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Klarstein Vinsider 36, stříbrná barva, energetická třída G, prostor pro 36 lahví, objem 94 litrů, 3 dřevěné police, 2 chladicí zóny, dotykové ovládání, ocelový rám dveří a úchyt, oboustranné otevírání dveří, teplotní rozsah 5-22 °C, LED osvětlení, hlučnost 41 dB, rozměry (V × Š × H): 56,3 × 59 × 59,5 cm.

Stylová vinotéka

Vinotéka Klarstein Vinsider 36 přichází v elegantním stříbrném provedení. Na přední stranu obdržela panoramatické okénko z bezpečnostního skla s černým tónováním. Ideálně se hodí do barových prostor hotelu či restaurací, ale klidně i k vám domů. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED světlem.

Ideální chlazení díky dvěma zónám

Chladnička na víno dodá vašim vínům, ať už jde o bílé, červené nebo rosé, tu ideální teplotu, abyste si mohli ještě lépe vychutnat jejich chuť. Úložný prostor má kapacitu pro 36 lahví. Kapacita se může lišit v důsledku různých způsobů uspořádání lahví a různých velikostí lahví. Ve dvou zónách si můžete samostatně nastavit teplotu pro každou zónu, a to v rozmezí od 5 do 22 °C. Teplotu si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu s LCD displejem.

Tichý provoz

Chladnička na víno přináší mimořádně tichý chod, který dosahuje jen 41 dB. Vinotéka vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem a vy si tak můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklenici chlazeného vína.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 94 L
Kapacita lahví 36
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Vinsider 36

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi