Klarstein Vinsider 24D


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 57 l, Roční spotřeba energie: 152 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 24 lahví, Šířka: 54 cm, Výška: 44 cm, Hloubka: 54 cm. Více info


Cena 16 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 164 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná vinotéka Klarstein Vinsider 24D ve stříbrném provedení s ocelovým madlem a panoramatickým oknem. Ideální pro uskladnění a chlazení až 24 lahví vína. Objem až 57 litrů, má 3 dřevěné vytahovací poličky. Dokonalý přehled o zásobách zajistí LED osvětlení. Jednoduché dotykové ovládání na LCD displeji. Teplotní rozpětí je od 5 do 22 °C. Při chlazení dosahuje hlučnost jen 38 dB. Hmotnost: cca 26 kg. Rozměry (v × š × h): 44 × 54 × 54 cm.

Elegantní uložení vína

Pokud patříte mezi milovníky kvalitního vína a záleží vám na jeho uskladnění, tak vinotéka Klarstein Vinamour 24D je tou správnou volbou. Samostatně stojící vinotéku v elegantním stříbrném provedení můžete umístit kamkoliv. Pro lepší přehled o uloženém víně disponuje panoramatickým oknem v přední části. Konstrukce vinotéky má výšku 44 cm. 

Prostor pro 24 lahví

Do vinotéky o objemu 57 litrů můžete uložit až 24 lahví vína, sektu nebo jiných nápojů. Láhve se ukládají na vyjímatelné dřevěné poličky (3 police). Přes panoramatické okno uvidíte, kolik lahví máte. Můžete v ní současně skladovat různé druhy vína, nakolik je vybavena chladicí zónou s teplotním rozsahem od 5 do 22 stupňů Celsia. Teplotu si můžete nastavit na dotykovém LCD displeji.

Nízká hlučnost a LED světlo

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB. Pro dokonalý přehled při výběru vína je vinotéka vybavena vnitřním LED světlem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 57 L
Kapacita lahví 24
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Vinsider 24D

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno