Klarstein Vinea SIL


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 610 m3, Maximální hlučnost: 68 dB, Třída energetické účinnosti: A, Celková spotřeba: 37,4 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 28 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 48,5 cm. Více info


Cena 4 239 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 42 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný výsuvný odsavač par Klarstein Vinea SIL ve stříbrném provedení je zařazen do energetické třídy A. Umístit jej můžete přímo nad varnou zónu do kuchyňské skříňky. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 610 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehledňuje integrované halogenové osvětlení. K dispozici má hliníkové tukové filtr omyvatelný v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Šířka odsavače par 60 cm. Obsah balení: montážní materiál, 2× filtr mastnot.

 

 

Výkon odsavače par

Vestavný výsuvný odsavač par Klarstein Vinea SIL bude praktickým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon komínového odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 610 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 68 dB. Jeho provoz je možný s odtahem nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně ve stříbrném provedení, což mu dodává originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí halogenových žárovek, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030983. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i 2 hliníkovými tukovými filtry, které můžete mýt v myčce nádobí. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: montážní materiál, 2× filtr mastnot.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 68 db
Třída energ.účinnosti A
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 610 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Vinea SIL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi