Klarstein Vilhelmine černá

  • Doprava zdarma
  • Sleva 10 %

Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 55 L, Gril: Ano, Typ čištění: Žádný, Horkovzdušná funkce: Ne, Počet funkcí: 5,


Cena 10 990 Kč

Sleva 10 % z ceny doporučené výrobcem: 12 199 Kč Zobrazit nápovědu

109,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná elektrická trouba Klarstein Vilhelmine je v provedení retro designu v černé barvě. Její design přitom vůbec není náročný ani přehnaný. Nabízí 3 režimy provozu, časovač až do 120minut a volitelné teploty od 50 °C do 250 °C. Svou jednoduchostí splňuje všechny požadavky nekomplikovaného a výkonného kuchyňského pomocníka. Objem trouby dosahuje 55 litrů. Ovládání je jednoduché, a to pomocí otočných voličů.

 

 

Retro design

Stylová vestavná trouba Klarstein Vilhelmine v černé barvě přináší opětovně moderní retro design a vynikající výkon, se kterým snadno a rychle upečete vše, od lehkých koláčů až po krocana. Její design přitom vůbec není náročný ani přehnaný. Právě naopak - je příjemně jednoduchý a elegantní. Objem trouby dosahuje 55 litrů. Na předním panelu se nachází otočné knoflíky v měděném vzhledu, se kterými si jednoduše navolíte všechny potřebné funkce. O provozu trouby či ohřívání vás upozorní indikátory (červený, zelený).

Funkce

Se třemi režimy provozu (horní ohřev, spodní ohřev, horní + spodní ohřev), snadno ovladatelným časovačem vaření až do 120minut a volitelnými teplotami mezi 50 a 250 °C splňuje všechny požadavky nekomplikovaného a výkonného kuchyňského pomocníka. Přepínatelné světlo trouby pomáhá pozorovatelům sledovat stav jídla v jednom ze 4 slotů, aniž by otevřením trouby unikalo teplo ven.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 55 L
Gril Ano
Typ čištění Žádný
Horkovzdušná funkce Ne
Počet funkcí 5

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Vilhelmine černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno