Klarstein Victoria slonovinová


Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 70 L, Gril: Ano, Typ čištění: Žádný, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 9,


Cena 12 690 Kč

126,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná elektrická trouba Klarstein Victoria v barvě slonovinové kosti je zařazena do energetické třídy A. Její retro design přitom vůbec není náročný ani přehnaný. Nabízí 9 funkcí, časovač vaření do 180minut a volitelné teploty od 50 °C do 250 °C. Objem trouby dosahuje 70litrů. Troubu Klarstein Victoria ovládáte pomocí dvou stylových otočných voličů. Pro snadné čištění má odnímatelná dvířka. Svou jednoduchostí splňuje všechny požadavky nekomplikovaného a výkonného kuchyňského pomocníka.

 

 

Retro design

Stylová vestavná trouba Klarstein Victoria v barvě slonovinové kosti přináší opětovně moderní retro design a vynikající výkon, se kterým snadno a rychle upečete vše, od lehkých koláčů až po krocana. Její design přitom vůbec není náročný ani přehnaný. Právě naopak - je příjemně jednoduchý a elegantní. Na první pohled vás upoutá analogový časovač na přední straně trouby. Po bocích časovače se nachází otočné knoflíky, které slouží k doladění detailů, jako je teplota či preferovaný způsob pečení.

Funkce pečení

Nabízí 9 funkcí, kterými jsou: osvětlení trouby, rozmrazování, spodní ohřev, horní a spodní ohřev, horní a spodní ohřev s ventilátorem, jednoduchý gril, dvojitý gril, dvojitý gril s ventilátorem a provoz s cirkulací vzduchu. Trouba splňuje všechny požadavky pro jednoduchého a výkonného kuchyňského pomocníka.

Další vlastnosti

S třídou energetické účinnosti A dokáže trouba jednoduše a ekonomicky připravit koláče, nákypy nebo pizzu ve svém velkém prostoru s kapacitou 70 litrů. Kromě toho vestavná trouba Klarstein Victoria nabízí snadno ovladatelný časovač vaření a teplotu nastavitelnou od 50 do 250 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Typ čištění Žádný
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Victoria slonovinová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno