Klarstein Victoria 25 černá

  • Doprava zdarma

Typ ovládání: elektronické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 25 L, Mikrovlnný výkon: 900 W,


Cena 7 490 Kč

74,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Klarstein Victoria 25 v černé barvě s retro designem má maximální mikrovlnný výkon 900 W a výkon grilu 1 000 W. Pomocí technologie QuickSelect se dá pohodlně nastavit 8 automatických programů. Mikrovlnná trouba v sobě kombinuje gril a mikrovlnku. Vnitřní prostor je vyroben z ušlechtilé oceli s povrchem SimpleClean pro snadnou údržbu. Nachází se v něm skleněný otočný talíř s průměrem 31,5 cm a vnitřní prostor má objem 25 l. Pokud potřebujete ohřívat, grilovat či rozmrazovat potraviny, všechny funkce si snadno nastavíte pomocí dotyku. Dodávané příslušenství: skleněný talíř, otočný kruh, grilovací mřížka a montážní sada.

Elegantní design

Povrchové provedení vestavné mikrovlnné trouby Klarstein Victoria 25 v černé barvě má ​​retro design. Čelní panel a dvířka jsou vyrobeny s jednoduchým otevíráním dveří pomocí madla. Interiér mikrovlnné trouby je vyroben z ušlechtilé oceli. Nabízí dostatečně velký vnitřní objem, a to až 25 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný skleněný talíř, jehož průměr je 31,5 cm. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její retro design dokonale zapadne do stylové kuchyně a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Jednoduché ovládání

Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Je zajištěno prostřednictvím dotykového panelu umístěného na pravé straně. Díky němu můžete jednoduše nastavit požadovaná nastavení pro přípravu vašich jídel. Dvířka spotřebiče se otevírají na levou stranu, pomocí praktického madla. Vestavná mikrovlnná trouba je designově líbivá, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z několika způsobů ohřevu, jako je klasické ohřívání pomocí mikrovln, rozmrazování či gril. Pomocí technologie QuickSelect se dá pohodlně nastavit 8 automatických programů na dotykovém panelu. Maximální mikrovlnný výkon je 900 W a výkon grilu je 1 000 W.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Victoria 25 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno