Klarstein Victoria 20 slonovinová


Typ ovládání: mechanické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 8 790 Kč

87,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Klarstein Victoria 20 v barvě slonovinové kosti v retro designu má maximální mikrovlnný výkon 800 W a výkon grilu 1 000 W. Nabízí 5 výkonových stupňů a kombinuje v sobě gril a mikrovlnku. Vnitřní prostor je vyroben z ušlechtilé oceli s povrchem SimpleClean pro snadnou údržbu. Nachází se v něm skleněný otočný talíř s průměrem 24,5 cm. Vnitřní prostor má objem 20 l. Vestavná mikrovlnná trouba Klarstein Victoria 20 má mechanické ovládání pomocí 2 stylových otočných voličů. Dodávané příslušenství: skleněný talíř, otočný kruh, grilovací mřížka, montážní sada.

Elegantní design

Povrchové provedení vestavné mikrovlnné trouby Klarstein Victoria 20 je v barvě slonovinové kosti se skleněnými dvířky v retro designu. Čelní panel a dvířka jsou vyrobeny s jednoduchým otevíráním dveří pomocí madla. Interiér mikrovlnné trouby z ušlechtilé oceli nabízí dostatečně velký vnitřní objem, a to až 20 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný skleněný talíř, jehož průměr je 24,5 cm. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její retro design dokonale zapadne do stylové kuchyně a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Jednoduché ovládání

Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Je zajištěno prostřednictvím 2 otočných voličů umístěných na pravé straně. Díky nim můžete jednoduše navolit požadované nastavení při přípravě vašich jídel. Dvířka spotřebiče se otevírají na levou stranu, pomocí praktického madla. Vestavná mikrovlnná trouba je designově líbivá, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z několika způsobů ohřevu, jako je klasické ohřívání pomocí mikrovln, rozmrazování či gril. K dispozici je pět výkonostních stupňů. Maximální mikrovlnný výkon je 900 W a výkon grilu je 1 000 W.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání mechanické
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Victoria 20 slonovinová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno