Klarstein TR60WS


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 340 m3, Maximální hlučnost: 64 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 27,2 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 86 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 47,5 cm. Více info


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Klarstein TR60WS ve stříbrném provedení je zařazen do energetické třídy B. Nabízí 3 rychlosti odsávání a tlačítkové ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 340 m³/h. Odsavač je vhodný pro montáž na stěnu s provozem recirkulace. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein TR60WS rozjasní dvě 40W světla. Dále je odsavač vybaven 2 kovovými tukovými filtry, které jsou omyvatelné. Maximální hlučnost dosahuje 64 dB. Dodávané příslušenství: zpětný ventil, montážní závěs, odsávací hadice. Šířka: 60 cm.

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Klarstein TR60WS by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat objem obou pokojů. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí tlačítkového ovládání. Maximální výkon odtahu dosahuje 340 m³/h. Pracuje s maximální hlučností 64 dB. Odsávání probíhá přes tukové filtry s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace

Odsavač par je vybaven dvěma tukovými filtry a také možností recirkulace. To znamená, že se výpary po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba zakoupit uhlíkový filtr Klarstein 10027451 (potřebný 1 kus). Tukové filtry jsou vyrobeny z hliníku a můžete je pohodlně mýt v myčce. Tukové filtry chrání odsavač par a i odsávací kanál před znečištěním.

Osvětlení

Přehled o dění na varné desce je zajištěn kvalitním osvětlením. Osvětlení je zajištěno pomocí dvou 40W žárovek. Kvalitní osvětlení vám dá perfektní přehled o dění ve varných nádobách. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 64 db
Maximální výkon odsávání 340 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein TR60WS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi