Klarstein Structura S stříbrný


Prostorová digestoř, Maximální výkon odsávání: 641 m3, Maximální hlučnost: 72 dB, Třída energetické účinnosti: A, Počet rychlostí: 3, Materiál: nerezová ocel, Výška: 60 cm, Šířka: 41 cm, Hloubka: 35,5 cm. Více info


Cena 6 409 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 64 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový (ostrůvkový) odsavač par Klarstein Structura S ve stříbrném nerezovém provedení patří do energetické třídy A s maximální hlučností 72 dB. Na výběr má 3 stupně odsávání s maximálním výkonem 641 m³/hod. Digestoř se ovládá snadno pomocí předního panelu. Při zhoršených světelných podmínkách oceníte LED osvětlení, které vám umožní lepší přehled nad přípravou oblíbeného pokrmu. Odsavač je vhodný pro odtah přímo do komínu, nebo nabízí i možnost recirkulace, zde je ale potřeba dokoupit dva uhlíkové filtry Klarstein 10030727.

 

 

Stylový odsavač par

Prostorový odsavač par Klarstein Structura S ve stříbrném nerezovém provedení je ideální pro velké prostory s ostrůvkovým systémem kuchyně. Komín digestoře se upevňuje pevně a bezpečně ke stropu a spolehlivě se postará o vznikající kuchyňské výpary. Provozní úrovně a osvětlení se dají zvolit zcela jednoduše pomocí předního panelu. Digestoř se vyznačuje dokonale elegantním vnějším designem. Kvalitní konstrukce z ušlechtilé oceli poskytne každému kuchyňskému ostrůvku lesk. Minimální vzdálenost od elektrické i plynové varné desky by měla být 65 cm. Rozměry digestoře: 41 × 60 × 35,5 cm (š × v × h); rozměry krytu komínu: 40,5 × 59 × 35 cm (š × v × h); rozměry odpadní hadice: 15 × 165 cm (Ø × d).

Energeticky úsporný a tichý pomocník 

Ve třech výkonnostních úrovních cirkuluje vzduch s průtokem až do 641 m³/hod, čímž odstraňuje z kuchyňského vzduchu mastnotou a pachy. Patří do energetické třídy A s maximální hlučností 72 dB. Má jednomotorový systém a díky tomu je energeticky úsporný a tichý. Při zhoršených světelných podmínkách oceníte LED osvětlení, které vám umožní lepší přehled nad přípravou oblíbeného pokrmu. S jedním tukovým filtrem bojuje odsavač proti oleji a tuku v kuchyňských výparech a viditelně eliminuje lepkavý povlak na kuchyňském nábytku. Tukový filtr je vyjímatelný a snadno omyvatelný. 

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, nebo si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost vyberete. Odsavač par Klarstein Structura S disponuje kromě účinného odtahu do komína i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit dva uhlíkové filtry Klarstein 10030727.

.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 72 db
Třída energ.účinnosti A
Maximální výkon odsávání 641 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Structura S stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi