Klarstein Steelwave s rámem

  • Doprava zdarma

Typ ovládání: elektronické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 23 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 4 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 48,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Klarstein Steelwave v nerezovém provedení je určena pro zabudování do kuchyňské linky a má vnitřní objem 23 l. Nabízí 8 automatických programů, 5 výkonů ohřevu, 3 výkony grilu a 3 výkony rozmrazování. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 800 W a výkon grilu 1 000 W. Ve vnitřním prostoru se nachází skleněný talíř a osvětlení. Ovládání mikrovlnné trouby Klarstein Steelwave je elektronické pomocí LED displeje, tlačítek a otočného voliče.

Praktický spotřebič s množstvím funkcí

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným spotřebičem. Díky svému výkonu, čistým moderním liniím a v atraktivním nerezovém provedení bude mikrovlnná trouba Klarstein Steelwave příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. Toto kombinované zařízení je určeno pro zabudování do kuchyňské linky a je dodáváno kompletně s potřebným upevňovacím setem. S její pomocí můžete vaše jídlo připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 23 l. Výkon mikrovln 800 W, výkon grilu 1 000 W. V pěti stupních lze nastavit výkon pro co nejrychlejší ohřátí hotových jídel, vaření jídel, rozmrazení mražených jídel nebo udržení připraveného jídla v teple. Pro dosažení optimálních výsledků je možné časovačem libovolně nastavit každý stupeň výkonu. Čas lze neustále sledovat na odpočítávajícím LCD displeji. Po jeho uplynutí se mikrovlnná trouba zastaví a upozorní vás opakovaným signálem.

Gril

Mikrovlnná trouba Klarstein Steelwave má horký 1 000 W gril, který dohněda opeče klobásy a maso, nebo zapeče sendviče se sýrem. Gril lze používat ve třech stupních samostatně i v kombinaci s mikrovlnnou troubou, aby bylo vaše jídlo navenek opečené a vevnitř uvařené. I zde se dá přesně nastavit doba vaření podle přání a požadavků.

Rozmrazování

Pro rozmrazení mražených potravin nabízí Klarstein Steelwave mikrovlnná trouba i třístupňové rozmrazování, které dělá hračku z rozmrazování masa, drůbeže nebo mořských plodů bez nežádoucího současného provaření.

Programy a funkce:

  • 5 úrovní mikrovlnné trouby: 100, 80, 60, 40 a 20 procent výkonu
  • 3 úrovně grilu: 100, 30/70 a 55/45 procent provozu grilu/mikrovlnné trouby
  • 8 automatických programů: Popcorn, Ohřívání, Nápoje, Pizza, Brambory, Hotová jídla, Rýže a Zelenina
  • 3 úrovně rozmrazování pro různé mražené potraviny

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 23 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Steelwave s rámem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno