Klarstein Silver Jerky


Sušička potravin, Maximální výkon: 500 W, Počet roštů: 5, Časovač: Ano. Více info


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Se sušičkou potravin Klarstein Silver Jerky si snadno i doma připravíte sušené ovoce nebo zeleninu. Ať už jde o jablkové nebo banánové lupínky, sušená rajčata nebo pikantní hovězí maso. Vše záleží jen na vaší chuti. Je vybavena pěti mřížkovaná policemi z plastu bez BPA. Rozměry cca 39 × 26,5 cm (Š × H). Pomocí LED displeje si nastavíte teplotu na 35-70 °C. Disponuje také časovačem s nastavením od 1 do 48 hodin. Velkou výhodou je praktický tvar, moderní design a rychlé sestavení sušičky.

Sušička ovoce Klarstein Silver Jerky

  • Výkon: 500 W
  • LED displej
  • Nástavných teploty: 35-70 °C
  • Časovač od 1 hodiny do 48 hodin
  • 5 mřížkových polic z plastu bez BPA
  • Rozměry jedné police: cca 39 × 26,5 cm (Š × H)
  • Suší ovoce, zeleninu, maso, ryby, bylinky nebo květiny
  • Hmotnost: cca 2,9 kg

Mlsání bez výčitek

Sušení ovoce a produktů ze zahrady je skvělý postup, jak si je uchovat s co nejvyšším obsahem vitamínů a živin. Je to zároveň i zdravý způsob, jak konzervovat ovoce, zeleninu, houby. Sušení zvýrazňuje chutě. Sušené ovoce má výrazně sladší chuť. Díky sušičce ovoce Klarstein Silver Jerky si můžete pochutnávat na sušených jablkách, švestkách, banánech a rozinkách kdykoliv na ně dostanete chuť. Mimo jiné je sušení velmi zdravým způsobem úpravy potravin, bez přidávání dalších chemických přípravků.

Ovládání

Výkonná sušička potravin Klarstein Silver Jerky disponuje topným výkonem 500 W. Nakrájené nebo předupravené potraviny uložíte na police. Na sušičce potravin nastavte pomocí LED displeje teplotu na 35-70 °C a časovač nastavte na 1-48 hodin. Hotovo. Teplotu a čas si můžete upravit podle svých požadavků ať už na slabší nebo silnější sušení.

Snadná údržba

Čištění sušičky po ukončení procesu sušení je zcela jednoduché. 5 mřížkových polic z plastu bez BPA se dá bez problémů opláchnout, i vnitřek sušičky. Konstrukce je vyrobena z pevného plastu a dá se snadno vyčistit i zvenku.

Obsah balení:

  • 1× sušička potravin
  • 5× mřížkové police z plastu bez BPA

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Obsah balení 5x police
Časovač Ano
Počet roštů 5

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Silver Jerky

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno