Klarstein Royal Flush Eco

Nákupem získáte 209,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavný odsavač par Klarstein Royal Flush Eco v elegantním černém provedení je zařazen do energetické třídy A +. Zabudovat ho je vhodné přímo do varné desky do kuchyňské linky. Při provozu se digestoř vysune směrem vzhůru. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 10 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 458 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Royal Flush Eco zpřehledňuje integrované LED osvětlení. K dispozici má hliníkové tukové. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Praktický je i časovač do 10 minut s dodatečným větráním. Šířka digestoře 60 cm. Obsah balení: motorová jednotka, 2 x tukový filtr, montážní příslušenství. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WDO 93F B K

Whirlpool WDO 93F B K

Vestavěný odsavač par Whirlpool WDO 93F B K v černém provedení je vybaven jedním motorem, který zaručeně odsaje nepříjemný pach z vaší kuchyně. Rychlost odsávání dosahuje 603 m³/h a max hlučnost…

  • Šířka: 86 cm
  • Maximální hlučnost: 71 db
  • Třída energ.účinnosti: B

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Vestavný odsavač par Klarstein Royal Flush Eco bude atrakvínym doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování přímo do desky kuchyňské linky. Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Odsavač par nabízí 10 stupňů výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 458 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 60 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Při provozu se jemně vysune směrem vzhůru a po jejím ukončení znovu klesne, dokud se neschová zarovno povrchu pracovní desky. Nastavitelný 10 minutový časovač vyplnutia s dodatečným větráním dokáže odstranit výpary před tím než se spotřebič vypne. Mimo toho je také vybaven až 10 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž do pracovní desky a skříňky a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED pásku, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030727. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovými tukovými filtry. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému. Navíc je omyvatelný ručně nebo v myčce nádobí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 61 cm
  • Maximální hlučnost 60 db
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 458 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 458 m3
Počet rychlostí: 10
Počet motorů: 1
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: 10030727
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 61 cm
Výška: 73 cm
Hloubka: 9 cm
Hmotnost: 24 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní příslušenství

Hlučnost

Maximální hlučnost: 60 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Celková spotřeba: 15 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 10032863

Všechny parametry

Recenze Klarstein Royal Flush Eco

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Royal Flush Eco