Klarstein Royal Flush Eco


Šírka: 61 cm, Maximální hlučnost: 60 db, Třída energ.účinnosti: A +, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 458 m3, Počet motorů: 1,


Cena 20 590 Kč

Sleva 8% z původní cena: 22 299 Kč Zobraziť nápovědu

205,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Klarstein Royal Flush Eco v elegantním černém provedení je zařazen do energetické třídy A +. Zabudovat ho je vhodné přímo do varné desky do kuchyňské linky. Při provozu se digestoř vysune směrem vzhůru. Její provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 10 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 458 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Royal Flush Eco zpřehledňuje integrované LED osvětlení. K dispozici má hliníkový tukový filtr. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Praktický je i časovač do 10 minut s dodatečným větráním. Šířka digestoře je 60 cm. Obsah balení: motorová jednotka, 2× tukový filtr, montážní příslušenství.

 

 

Výkon odsavače par

Vestavný odsavač par Klarstein Royal Flush Eco bude atraktivním doplňkem pro vaši kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování přímo do desky kuchyňské linky. Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Odsavač par nabízí 10 stupňů výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 458 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 60 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Při provozu se jemně vysune směrem vzhůru a po jejím ukončení znovu klesne, dokud se neschová zároveň s povrchem pracovní desky. Nastavitelný 10minutový časovač vypnutí s dodatečným větráním dokáže odstranit výpary před tím, než se spotřebič vypne. Mimo toho je také vybaven až 10 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž do pracovní desky a skříňky a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED pásku, který maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030727. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti po 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému. Navíc je ručně omyvatelný nebo i v myčce nádobí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 61 cm
Maximální hlučnost 60 db
Třída energ.účinnosti A +
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 458 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Royal Flush Eco

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno