Klarstein Royal Flush 90


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 507 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 92 kWh, Počet rychlostí: 4, Výška: 71,8 cm, Šířka: 79,2 cm, Hloubka: 8,8 cm. Více info


Cena 14 399 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavný zápustný odsavač par Klarstein Royal Flush 90 v elegantním černém provedení je zařazen do energetické třídy D. Zabudovat ho je vhodné přímo do varné desky do kuchyňské linky. Při provozu se digestoř vysune směrem vzhůru do výšky 34 cm. Její provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 4 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 507 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Royal Flush 90 zpřehledňuje integrované LED osvětlení s 8 stupni nastavení. K dispozici má hliníkový tukový filtr. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Praktický je i časovač do 40 minut s dodatečným větráním. Šířka digestoře je 90 cm. Obsah balení: motorová jednotka, 2× tukový filtr, montážní příslušenství.

 

 

 

Výkon odsavače par

Vestavný odsavač par Klarstein Royal Flush 90 bude atraktivním doplňkem pro vaši kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování přímo do desky kuchyňské linky. Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Odsavač par nabízí 4 stupně výkonu, které nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 507 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 65 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je v efektním černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Při provozu se jemně vysune směrem vzhůru a po ukončení činnosti znovu zajede pod povrch pracovní desky. Nastavitelný 10minutový časovač vypnutí s dodatečným větráním dokáže odstranit výpary před tím, než se spotřebič vypne. Kromě toho je vybaven až 4 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž do pracovní desky a skříňky a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED pásku, který maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein Royal Flush 90 uhlíkový filtr s aktivním uhlím. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti po 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému. Lze ho mýt v myčce nádobí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 79.2 cm
Maximální hlučnost 65 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 507 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Royal Flush 90

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi