Klarstein Royal Flush 90

Vestavný zápustný odsavač par Klarstein Royal Flush 90 v elegantním černém provedení je zařazen do energetické třídy D. Zabudovat ho je vhodné přímo do varné desky do kuchyňské linky. Při provozu se digestoř vysune směrem vzhůru do výšky 34 cm. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 4 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 540 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Royal Flush 90 zpřehledňuje integrované LED osvětlení s 8 stupni nastavení. K dispozici má hliníkové tukové. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Praktický je i časovač do 40 minut s dodatečným větráním. Šířka digestoře 90 cm. Obsah balení: motorová jednotka, 2 x tukový filtr, montážní příslušenství. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Klarstein Royal Flush Eco

Klarstein Royal Flush Eco

Vestavný odsavač par Klarstein Royal Flush Eco v elegantním černém provedení je zařazen do energetické třídy A +. Zabudovat ho je vhodné přímo do varné desky do kuchyňské linky. Při provozu se…

  • Šířka: 61 cm
  • Maximální hlučnost: 60 db
  • Třída energ.účinnosti: A +

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Vestavný odsavač par Klarstein Royal Flush 90 bude atrakvínym doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování přímo do desky kuchyňské linky. Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Odsavač par nabízí 4 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 540 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 67 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Při provozu se jemně vysune směrem vzhůru a po jejím ukončení znovu klesne, dokud se neschová zarovno povrchu pracovní desky. Nastavitelný 10 minutový časovač vyplnutia s dodatečným větráním dokáže odstranit výpary před tím než se spotřebič vypne. Mimo toho je také vybaven až 4 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž do pracovní desky a skříňky a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED pásku, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein Royal Flush 90 uhlíkový filtr s aktivním uhlím. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovými tukovými filtry. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému. Navíc je omyvatelný ručně nebo v myčce nádobí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 79,2 cm
  • Maximální hlučnost 67 db
  • Třída energ.účinnosti D
  • Maximální výkon odsávání 540 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 540 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: Royal Flush 90
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 79,2 cm
Výška: 71,8 cm
Hloubka: 8,8 cm
Hmotnost: 35 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní příslušenství

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 92 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Ostatní

Kód produktu: 10031699

Všechny parametry

Recenze Klarstein Royal Flush 90

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Royal Flush 90