Klarstein Remy


Šírka: 90 cm, Maximální hlučnost: 68 db, Třída energ.účinnosti: A, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 618.8 m3, Počet motorů: 1,


Cena 10 990 Kč

Sleva 14% z původní cena: 12 799 Kč Zobraziť nápovědu

109,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavěný odsavač par Klarstein Remy v elegantním černém provedení je zařazen do energetické třídy A. Umístit ho je vhodné přímo nad varnou zónu do kuchyňské skříňky, nebo ostrůvku. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v pomocí dotykového ovládání, nebo pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. Maximální výkon odsávání dosahuje 620 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Remy zpřehledňuje integrované LED osvětlení pásky 2 x 5 W. K dispozici má 2x hliníkový tukový filtr omyvatelný v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Šířka digestoře je 90 cm.

 

 

 

Výkon odsavače par

Vestavěný odsavač par Klarstein Remy bude atraktivním doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu nebo dálkového ovládání. Maximální výkon odtahu dosahuje 620 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 68 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030983 (není součástí balení). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 90 cm
Maximální hlučnost 68 db
Třída energ.účinnosti A
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 618.8 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Remy

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno