Klarstein Lumio Primo retro


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 430 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: C, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 60,3 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 32,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 4 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 45 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Klarstein Lumio Primo retro v černém retro designu je zařazen do energetické třídy C. Umístit ho je vhodné přímo nad varnou zónu na stěnu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části odsavače pomocí mechanických tlačítek. Maximální výkon odsávání dosahuje 430 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem Klarstein Lumio Primo retro zpřehledňuje osvětlení pomocí žárovek. K dispozici má hliníkový tukový filtr omyvatelný v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Obsahem balení jsou: 1× zařízení, 1× dvoudílný komín, 1× tukový filtr (31 × 26 cm), 1× výfukové hadice, 1× montáž, zavěšení, 2× žárovky (20 W).

 

 

Retro design

Komínový odsavač par Klarstein Lumio Primo retro bude praktickým a stylovým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Atraktivní doplněk je vhodný pro malé a středně velké kuchyně. Jeho klasický retro design působí elegantně. Obloukové zábradlí z leštěné ušlechtilé oceli má mosazný vzhled a poslouží i pro zavěšení drobného kuchyňského náčiní, pánví nebo hrnců. Spotřebič je ideální pro umístění přímo nad varnou zónu na stěnu.

Výkon odsavače

Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí tlačítek. Maximální výkon odtahu dosahuje 430 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 65 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo to je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vepředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komína bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí žárovek, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10027530 (potřeba 2 ks). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač pár je vybaven také hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 65 db
Maximální výkon odsávání 430 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Lumio Primo retro

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno