Klarstein MasterFresh parní trouba


Celk.vn.kapacita trouby: 24 L, Typ trouby: Elektrický, Maximální výkon: 2200 W,


Cena 8 790 Kč

Sleva 10 % z ceny doporučené výrobcem: 9 799 Kč Zobraziť nápovědu

87,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Parní trouba Klarstein MasterFresh v černé barvě je zařazena v energetické třídě A. Kombinuje funkce vaření v páře, pečení, opékání a dehydratace v jednom multifunkčním zařízení. Díky technologii UltraSteam Technology můžete dokonale uvařit masová a zeleninová jídla, přičemž si zachovají své přírodní vitamíny a minerály. Pro tento účel má trouba velkou nádrž na vodu o objemu 1,4 litru a pracuje s parním výkonem 1 100 W. Devět programů přizpůsobených různým potravinám také zjednodušuje přípravu jídla. Všechna nastavení lze pohodlně provádět na přehledném ovládacím panelu SenseControl.

 

 

Klarstein MasterFresh

Parní trouba Klarstein MasterFresh je výkonné zařízení, které kombinuje funkce vaření v páře, pečení, opékání a dehydratace v jednom multifunkčním zařízení. Díky technologii UltraSteam Technology můžete dokonale uvařit masová a zeleninová jídla, přičemž si zachovají své přírodní vitamíny a minerály.

Objem

Parní trouba má velkou nádrž na vodu o objemu 1,4 litru a pracuje s parním výkonem 1 100 W. Zařízení je samozřejmě možné používat i jako normální troubu s výkonem 1 900 W s maximální vnitřní teplotou 230 °C, horním nebo dolním ohřevem a také s možností nastavit teplotu na stupeň přesně. Technologie vytápění 360 Degree Heating Technology zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla uvnitř trouby o objemu 24 litrů. Všechna nastavení lze pohodlně provádět na přehledném ovládacím panelu SenseControl.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celk.vn.kapacita trouby 24 L
Typ trouby Elektrický
Maximální výkon 2200 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein MasterFresh parní trouba

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno