Klarstein Lumio


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 430 m3, Maximální hlučnost: 59 dB, Třída energetické účinnosti: C, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 60,2 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 70,4 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 5 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 52 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Klarstein Lumio v lesklém zlatém retro designu je zařazen do energetické třídy C. Umístit jej můžete přímo nad varnou zónu na stěnu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Průměr odtahové roury je 150 mm. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí mechanických tlačítek. Maximální výkon odsávání dosahuje 430 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehledňuje osvětlení pomocí halogenových žárovek. K dispozici má hliníkový tukový filtr omyvatelný v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Obsahem balení jsou: 1× dvoudílný komín, 1× tukový filtr 31 × 26 cm, 1× výfukové hadice, 1× montážní materiál, 2× žárovka 20 W. Šířka odsavače par je 60 cm.

 

 

Retro design

Komínový odsavač par Klarstein Lumio je praktickým a stylovým kuchyňským doplňkem, který spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Atraktivní doplněk je vhodný pro malé a středně velké kuchyně. Jeho klasický retro design působí elegantně. Obloukové zábradlí z leštěné ušlechtilé oceli má mosazný vzhled a poslouží i pro zavěšení drobného kuchyňského náčiní, pánví nebo hrnců. Spotřebič je ideální pro umístění přímo nad varnou zónu na stěnu.

Výkon odsavače

Výkon komínového odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí tlačítek. Maximální výkon odsávání dosahuje 430 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 65 dB. Jeho provoz je možný s odtahem nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v zlatém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí žárovek, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10027530 (potřeba 1 ks). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem, který můžete mýt v myčce. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: 1× dvoudílný komín, 1× tukový filtr 31 × 26 cm, 1× výfukové hadice, 1× montážní materiál, 2× žárovka 20 W.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 59 db
Maximální výkon odsávání 430 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Lumio

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi