Klarstein Laurel 90 WHT

6 599 Kč ? Ušetříte 20 % 5 290 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 52,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Klarstein Laurel 90 WHT v bílé barvě je zařazen do energetické třídy B. Umístit ho lze nad varnou zónu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v recirkulačním režimu s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze na luxusním dotykovém panely. Maximální výkon odsávání dosahuje 350 m³ / hod. Ovládání je elektronické, nachází se na přední straně. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Laurel 90 zpřehledňuje integrované LED osvětlení 2 x 1,5 W. Šířka: 90 cm. Obsahem balení jsou: odsávací hadice, 2x komínový obklad, uzavírací klapka, montážní materiál a odsávací hadice. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 20 %

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Klarstein Laurel 90 WHT by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 350 m³ hod. Pracuje s maximální hlučností 64 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače je 150 mm. Praktický časovač nabízí možnost odložit vypnutí v rozmezí od 1 do 9 minut. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v bílém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu pomocí dotykového ovládacího panelu s digitálním displejem. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10032844 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

  •     2 x komínový obklad
  •     1 x odsávací hadice
  •     1 x uzavírací klapka
  •     1 x montážní materiál (držák, šrouby a hmoždinky)
  •     Návod k použití

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 90 cm
  • Maximální hlučnost 64 db
  • Maximální výkon odsávání 350 m3

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 350 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 40 cm
Výška komínu (max.): 75 cm
Vhodný uhl. filtr: Klarstein 10032844
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 90 cm
Výška: 32 cm
Hloubka: 32,5 cm
Hmotnosť: 12 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní sada

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 29 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 10033769

Všechny parametry

Recenze Klarstein Laurel 90 WHT

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Laurel 90 WHT