Klarstein Kronleuchter WHT

Nákupem získáte 104,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par Klarstein Kronleuchter WHT v bílé barvě je zařazen do energetické třídy A. Umístit jej lze na strop nad volně stojící varné plochy. Jeho provoz je možný výhradně v recirkulačním režimu s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje 600 m³ / hod. Ovládání je elektronické, nachází se na předním rámu spodní strany. Vícebarevný LED indikátor informuje o aktuálním nastavení stupně odsávání. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Kronleuchter WHT zpřehledňuje integrované LED osvětlení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Stylový ostrůvkový odsavač par

Prostorový digestoř Klarstein Kronleuchter WHT přináší do vaší kuchyně nadčasový a elegantní design. Je skleněný po obvodu a přední a zadní strana v bílé barvě. Boční strany jsou zrcadlící. Navíc zbaví kuchyň nepříjemných výparů a pachů. S tímto odsavačem par doladíte vaši kuchyň do dokonalého designu. Je možné jej umístit kdekoli potřebujete v celém prostoru kuchyně nad varnou plochu. Zavěšený je na ocelových lanech.

Výkon odsavače par

Výkon komínového digestoře Klarstein Kronleuchter WHT by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 600 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 69 dB. Odsávání probíhá přes tukové filtry v režimu recirkulace. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace

Provoz digestoře je za pomoci vhodného uhlíkového filtru s možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030983 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Osvětlení

Přehled o dění na varné desce je zajištěn kvalitním osvětlením. Osvětlení je zajištěno pomocí LED diod s bílým světlem. Kvalitní světlo osvětluje varnou plochu perfektně a tak máte přehled o tom, co se děje ve varných nádobách a máte možnost připravované jídlo zkontrolovat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 69 db
  • Třída energ.účinnosti A
  • Maximální výkon odsávání 600 m3

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 600 m3
Počet rychlostí: 3
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: Klarstein 10030983

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 45 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 30 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní materiál

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 41,4 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Recirkulační

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Ostatní

Kód produktu: 10030939

Všechny parametry

Recenze Klarstein Kronleuchter WHT

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Kronleuchter WHT