Klarstein Kronleuchter L

10 499 Kč ? Ušetříte 19 % 8 490 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 849,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par Klarstein Kronleuchter L v černé barvě je zařazen do energetické třídy A. Umístit jej lze na strop nad volně stojící varné Poche. Jeho provoz je možný výhradně v recirkulačním režimu s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje 590 m³ / hod. Ovládání je elektronické, nachází se na předním rámu spodní strany. LED indikátor informuje o aktuálním nastavení stupně odsávání. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Kronleuchter L zpřehledňuje integrované LED osvětlení. Digestoř umožňuje nastavení výšky zavěšení maximálně 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 19 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Stylový ostrůvkový odsavač par

Prostorový odsavač par Klarstein Kronleuchter L přináší do vaší kuchyně nadčasový a elegantní design. Navíc zbaví kuchyň nepříjemných výparů a pachů. S tímto odsavačem par doladíte vaši kuchyň do dokonalého designu. Je možné jej umístit kdekoli potřebujete v celém prostoru kuchyně nad varnou plochu. Zavěšený je na ocelových lanech. Má nastavitelnou výšku zavěšení maximálně do 60 cm. Stropní deska je opatřena výřezem pro elektrický kabel.

Výkon digestoře

Výkon komínové digestoře Klarstein Kronleuchter L by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 590 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 58 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína. Odsávání probíhá přes tukové filtry v režimu recirkulace. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace

Provoz digestoře je za pomoci vhodného uhlíkového filtru s možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030983 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Osvětlení

Přehled o dění na varné desce je zajištěn kvalitním osvětlením. Osvětlení je zajištěno pomocí LED diod s bílým světlem. Kvalitní světlo osvětluje varnou plochu perfektně a tak máte přehled o tom, co se děje ve varných nádobách a máte možnost připravované jídlo zkontrolovat.

Obsah balení

  •      stropní panel
  •      montážní materiál

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 58 db
  • Třída energ.účinnosti A
  • Maximální výkon odsávání 590 m3

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 590 m3
Počet rychlostí: 3
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: Klarstein 10030983

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 60 cm
Výška: 35 cm
Hloubka: 35 cm
Hmotnost: 16,9 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní materiál

Hlučnost

Maximální hlučnost: 58 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: ocel

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A

Energetické údaje

Celková spotřeba: 36,2 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Recirkulační

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Ostatní

Kód produktu: 10033106

Všechny parametry

Recenze Klarstein Kronleuchter L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Kronleuchter L