Klarstein Kronleuchter L


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 590 m3, Maximální hlučnost: 58 dB, Třída energetické účinnosti: A, Celková spotřeba: 36,2 kWh, Počet rychlostí: 3, Materiál: ocel, Výška: 35 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 35 cm. Více info


Cena 4 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 48 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavač par Klarstein Kronleuchter L v černém provedení je zařazen do energetické třídy A. Umístit jej můžete na strop nad volně stojící varnou plochu. Jeho provoz je možný výhradně v recirkulačním režimu s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje 590 m³/hod. Ovládání je elektronické, nachází se na předním rámu spodní strany. LED indikátor informuje o aktuálním nastavení stupně odsávání. Pracovní plochu pod odsavačem par zpřehledňuje integrované LED osvětlení. Digestoř umožňuje nastavení výšky zavěšení maximálně 60 cm.

 

 

 

Stylový ostrůvkový odsavač par

Prostorový odsavač par Klarstein Kronleuchter L přináší do vaší kuchyně nadčasový a elegantní design. Navíc zbaví kuchyň nepříjemných výparů a pachů. S tímto odsavačem par doladíte vaši kuchyň do dokonalého designu. Je možné jej umístit kdekoli potřebujete v celém prostoru kuchyně nad varnou plochu. Zavěšený je na ocelových lanech. Má nastavitelnou výšku zavěšení maximálně do 60 cm. Stropní deska je opatřena výřezem pro elektrický kabel.

Výkon odsavače

Výkon komínového odsavače par Klarstein Kronleuchter L by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 590 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 58 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína. Odsávání probíhá přes tukové filtry v režimu recirkulace. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace

Provoz komínového odsavače par je za pomoci vhodného uhlíkového filtru s možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030983 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Je také vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Osvětlení

Přehled o dění na varné desce je zajištěn kvalitním osvětlením. Osvětlení je zajištěno pomocí LED diod s bílým světlem. To osvětluje varnou plochu perfektně a tak máte přehled o tom, co se děje ve varných nádobách a máte možnost připravované jídlo zkontrolovat.

Obsah balení:

  • Stropní panel
  • Montážní materiál

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 58 db
Třída energ.účinnosti A
Maximální výkon odsávání 590 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Kronleuchter L

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi