Klarstein Kronleuchter BLK


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 600 m3, Maximální hlučnost: 69 dB, Třída energetické účinnosti: A, Celková spotřeba: 41,4 kWh, Počet rychlostí: 3, Materiál: sklo, Výška: 45 cm, Šířka: 45 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 8 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 88 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavač par Klarstein Kronleuchter BLK v černé barvě je zařazen do energetické třídy A. Umístit jej lze na strop nad volně stojící varné plochy. Jeho provoz je možný výhradně v recirkulačním režimu s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje 600 m³ / hod. Ovládání je elektronické, nachází se na předním rámu spodní strany. Vícebarevný LED indikátor informuje o aktuálním nastavení stupně odsávání. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Kronleuchter BLK zpřehledňuje integrované LED osvětlení.

 

 

Stylový ostrůvkový odsavač par

Prostorový digestoř Klarstein Kronleuchter BLK přináší do vaší kuchyně nadčasový a elegantní design. Je skleněný po obvodu a přední a zadní strana v černé barvě. Boční strany jsou zrcadlící. Navíc zbaví kuchyň nepříjemných výparů a pachů. S tímto odsavačem par doladíte vaši kuchyň do dokonalého designu. Je možné jej umístit kdekoli potřebujete v celém prostoru kuchyně nad varnou plochu. Zavěšený je na ocelových lanech.

Výkon odsavače par

Výkon komínového digestoře Klarstein Kronleuchter WHT by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 600 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 69 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína. Odsávání probíhá přes tukové filtry v režimu recirkulace. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace

Provoz digestoře je za pomoci vhodného uhlíkového filtru s možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030983 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Osvětlení

Přehled o dění na varné desce je zajištěn kvalitním osvětlením. Osvětlení je zajištěno pomocí LED diod s bílým světlem. Kvalitní světlo osvětluje varnou plochu perfektně a tak máte přehled o tom, co se děje ve varných nádobách a máte možnost připravované jídlo zkontrolovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 69 db
Třída energ.účinnosti A
Maximální výkon odsávání 600 m3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Kronleuchter BLK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi