Klarstein Ignito Domino


Šírka: 30 cm, Typ varné desky: Plynová, Počet hořáků/varných zón: 2, Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn,


Cena 4 590 Kč

45,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Domino varná deska Klarstein Ignite Domino v černé barvě nabízí 2 plynové hořáky různého průměru a výkonu. Ovládání varné desky je velmi jednoduché a praktické, pomocí otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním. Hořáky jsou chráněny robustní litinovou mřížkou, na kterou je možné bezpečně položit jakékoliv kuchyňské nádobí. Povrch varné desky Klarstein Ignito Domino je vyrobena z tvrzeného černého skla. Je možné ho velmi jednoduše a pohodlně udržovat v čistotě.

Domino varná deska

Každá domácnost, v níž se hodně vaří, ocení efektivní plynovou varnou desku. Domino varné desky nabízejí pestrost a variabilnost. Kombinací sklokeramické, litinové či plynové varné desky si můžete vytvořit varnou zónu podle vaší představy. Pokud vaříte jen zřídka nebo máte jen malou kuchyňku, samostaně zabudovaná plynová varná deska Klarstein Ignito Domino bude pro vás ideální volbou. V černém provedení s plynovými hořáky určitě zapadne do vaší kuchyně. Samostatné litinové rošty jistí hořáky. Jednoduchá obsluha je zajištěna díky integrovanému elektrickému zapalování v knoflíku. Samotné mechanické ovládání varné desky, pomocí otočných knoflíků, se nachází na čelní straně.

Bezpečnost na prvním místě

O bezpečný provoz vašeho spotřebiče se stará bezpečnostní pojistka na každém z hořáků. Zamezí se tak nebezpečnému úniku plynu do prostoru. Komukoliv se může stát, že od vaření odběhne a polévka vykypí a následně zhasne plamen a plyn z hořáku je stále zapnutý, čímž hrozí nebezpečí. Odteď se už bát nemusíte. Tato skvělá varná deska má bezpečnostní ventily, které automaticky po náhodném zhasnutí plamene uzavřou přívod plynu. Tak nedojde k úniku plynu, ani k hrozícímu nebezpečí. Odteď budete vařit maximálně bezpečně.

Vlastnosti

Při použití správného nádobí na vaření a nejvhodnějšího hořáku můžete dosáhnout optimálních výsledků vašeho vaření. Plynová varná deska je vybavena 2 hořáky s pojistkou plamene, které jsou chráněny varnou mřížkou, vyrobenou z litiny. Jeden hořák malý, 1 velký hořák:

  •     Průměr velkého hořáku: cca 10 cm
  •     Průměr malého hořáku: cca 5 cm

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 30 cm
Typ varné desky Plynová
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Ignito Domino

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno