Klarstein Ignito 5

Zobrazit


Šírka: 75 cm, Typ varné desky: Plynová, Počet hořáků/varných zón: 5, Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn,


Cena 10 290 Kč

102,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Plynová varná deska Klarstein Ignito 5 v provedení s černým sklem má 5 plynových hořáků různého průměru a výkonu. Ovládání je velmi praktické a je umístěno vepředu, pomocí 5 otočných voličů s integrovaným elektrickým zapalováním. Hořáky jsou chráněny dvěma litinovými mřížkami, které jsou odnímatelné.

Moderní design

Každá domácnost, v níž se hodně vaří, ocení efektivní plynovou varnou desku. Plně vestavná plynová varná deska Klarstein Ignito 5 je kombinací elegance tvrzeného skla a výhody vaření na plynu. Její moderní a účelový design v černém provedení skvěle doplní vzhled vaší kuchyňské linky. Samostatné litinové rošty jistí pětice hořáků. Jednoduchá obsluha je zajištěna díky integrovanému elektronickému zapalování v knoflíku. Samotné mechanické ovládání varné desky pomocí otočných knoflíků se nachází na čelní straně.

Bezpečnost na prvním místě

O bezpečný provoz vašeho spotřebiče se stará bezpečnostní pojistka na každém z pětice hořáků. Zamezí se tak nebezpečnému úniku plynu do prostoru. Komukoliv se může stát, že od vaření odběhne a polévka vykypí a následně zhasne plamen, ale plyn z hořáku je stále zapnutý, čímž hrozí nebezpečí. Odteď se už bát nemusíte. Tato skvělá varná deska má bezpečnostní ventily, které automaticky po náhodném zhasnutí plamene uzavřou přívod plynu. Tak nedojde k úniku plynu, ani k hrozícímu nebezpečí. Odteď budete vařit maximálně bezpečně.

Vlastnosti

Při použití správného nádobí na vaření a nejvhodnějšího hořáku můžete dosáhnout optimálních výsledků vašeho vaření. Plynová varná deska je vybavena čtyřmi hořáky s pojistkou plamene, které jsou chráněny dvoudílnou varnou mřížkou, vyrobenou z litiny. Jeden hořák malý, 2 velké hořáky, 2 hořáky normální. Doplňkový kruhový nástavec lze využít při vaření na woku, díky čemuž budou výsledky vaření dokonalé.

  •     Průměr velkého hořáku: cca 13 cm (Ø)
  •     Průměr středního / velkého hořáku: cca 10 cm (Ø)
  •     Průměr středního hořáku (× 2): cca 7 cm (Ø)
  •     Průměr malého hořáku: cca 5 cm (Ø)
  •     Průměr kruhu nástavce: cca 15,5 cm (Ø)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 75 cm
Typ varné desky Plynová
Počet hořáků/varných zón 5
Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Klarstein Ignito 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Martina

2. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • spokojena