Klarstein Ignito 4


Šírka: 60 cm, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn, Materiál mřížek: Litina, Elektrické zapalování: Ano, Malý hořák (počet): 1, Standardní hořák (počet): 2, Velký hořák (počet): 1, Extra velký wok hořák (počet): 1,


Cena 8 090 Kč

80,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Klarstein Ignito 4 v provedení s černým sklem má 4 plynové hořáky různého průměru a výkonu. Ovládání je velmi praktické a je umístěno vepředu, pomocí 4 otočných voličů s integrovaným elektrickým zapalováním. Hořáky jsou chráněny dvěma litinovými mřížkami, které jsou odnímatelné.

Moderní design

Každá domácnost, v níž se hodně vaří, ocení efektivní plynovou varnou desku. Plně vestavná plynová varná deska Klarstein Ignito 4 je kombinací elegance tvrzeného skla a výhody vaření na plynu. Její moderní a účelový design v černém provedení skvěle doplní vzhled vaší kuchyňské linky. Samostatné litinové rošty jistí čtveřici hořáků. Jednoduchá obsluha je zajištěna díky integrovanému elektronickému zapalování v knoflíku. Samotné mechanické ovládání varné desky pomocí otočných knoflíků se nachází na čelní straně.

Bezpečnost na prvním místě

O bezpečný provoz vašeho spotřebiče se stará bezpečnostní pojistka na každém ze čtveřice hořáků. Zamezí se tak nebezpečnému úniku plynu do prostoru. Komukoliv se může stát, že od vaření odběhne a polévka vykypí a následně zhasne plamen, ale plyn z hořáku je stále zapnutý, čímž hrozí nebezpečí. Odteď se už bát nemusíte. Tato skvělá varná deska má bezpečnostní ventily, které automaticky po náhodném zhasnutí plamene uzavřou přívod plynu. Tak nedojde k úniku plynu, ani k hrozícímu nebezpečí. Odteď budete vařit maximálně bezpečně.

Vlastnosti

Při použití správného nádobí na vaření a nejvhodnějšího hořáku můžete dosáhnout optimálních výsledků vašeho vaření. Plynová varná deska je vybavena čtyřmi hořáky s pojistkou plamene, které jsou chráněny dvoudílnou varnou mřížkou, vyrobenou z litiny. Jeden hořák malý, 1 velký hořák, 2 hořáky normální.

  •     Průměr velkého hořáku: cca 13 cm
  •     Průměr středního hořáku (× 2): cca 7 cm
  •     Průměr malého hořáku: cca 5 cm

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mřížek Litina
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1
Extra velký wok hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Ignito 4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno