Klarstein Hektor

Nákupem získáte 49,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavný odsavač par Klarstein Hektor v elegantním bílém provedení je zařazen do energetické třídy D. Umístit ho je vhodné přímo nad varnou zónu do kuchyňské skříňky. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 530 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem Klarstein Hektor zpřehledňuje integrované LED osvětlení. K dispozici má hliníkový tukový filtr omyvatelný v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Praktický je i časovač do 9 minut. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux LFG716X

Electrolux LFG716X

10 990 Kč

K odeslání 1 ks

Vestavný odsavač par Electrolux LFG716X ve stříbrném provedení je zařazen do energetické třídy A. Jeho provoz je možný s recirkulací nebo odtahem do komína. Díky technologii Hob2Hood varný panel…

  • Šířka: 54 cm
  • Maximální hlučnost: 65 db
  • Třída energ.účinnosti: A

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Vestavěný odsavač par Klarstein Hektor bude atraktivním doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 530 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 69 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 52 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10027530 (nie je súčasťou balenia). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 49,4 cm
  • Maximální hlučnost 68 db
  • Třída energ.účinnosti D
  • Typ digestoře Recirkulační
  • Maximální výkon odsávání 530 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 530 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: 10027530

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 49,4 cm
Výška: 33 cm
Hloubka: 27 cm
Hmotnost: 9 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní sada

Hlučnost

Maximální hlučnost: 68 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 96,2 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Recirkulační

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 10032862

Všechny parametry

Recenze Klarstein Hektor

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Hektor