Klarstein Hektor SL

7 899 Kč ? Ušetříte 37 % 4 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavný odsavač par Klarstein Hektor SL v elegantním černém provedení je zařazen do energetické třídy D. Umístit ho je vhodné přímo nad varnou zónu do kuchyňské skříňky. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části odsavače par pomocí dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 530 m³ / hod. Pracovní plochu pod digestoří Klarstein Hektor SL zpřehledňuje integrované LED osvětlení. K dispozici má hliníkový tukový filtr omyvatelný v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Praktický je i časovač do 9 minut. Šířka odsavače par je 52 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 37 %

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Vestavěný odsavač par Klarstein Hektor SL bude atraktivním doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 530 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 69 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 52 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10027530 (není součástí balení). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 52 cm
  • Maximální hlučnost 69 db
  • Třída energ.účinnosti D
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 530 m3

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 530 m3
Počet rychlostí: 3
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: Klarstein 10027530
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 52 cm
Výška: 30 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 10,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: D

Energetické údaje

Celková spotřeba: 96,2 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 10031695

Všechny parametry

Recenze Klarstein Hektor SL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Hektor SL