Klarstein Hektor SL


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 530 m3, Maximální hlučnost: 69 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 96,2 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 30 cm, Šířka: 52 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 4 869 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 49 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Klarstein Hektor SL v elegantním černém provedení je zařazen do energetické třídy D. Umístit jej můžete přímo nad varnou zónu do kuchyňské skříňky. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části odsavače par pomocí dotykového ovládání. Maximální výkon odsávání dosahuje 530 m³/hod. Pracovní plochu pod digestoří zpřehledňuje integrované LED osvětlení. K dispozici má hliníkový tukový filtr omyvatelný v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Praktický je i časovač do 9 minut. Šířka odsavače par je 52 cm.

 

 

Výkon odsavače par

Vestavný odsavač par Klarstein Hektor SL bude atraktivním doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon komínového odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 530 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 69 dB. Jeho provoz je možný s odtahem nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění v přední části zařízení. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 52 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10027530. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem, který můžete mýt v myčce nádobí. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 52 cm
Maximální hlučnost 69 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 530 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Hektor SL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi