Klarstein Gusteau bílá


Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 64 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 2950 W, Typ čištění: Pyrolýzou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 8,


Cena 22 290 Kč

222,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná elektrická trouba Klarstein Gusteau v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A. Ve vnitřním prostoru vestavné trouby Klarstein Gusteau o objemu 64 litrů šikovně a úsporně upečete nejen koláč, ale i nákyp nebo pizzu. Nabízí 8 funkcí a navíc disponuje i manuálním režimem s jednoduše ovladatelným časovačem vaření a volitelnými teplotami v rozmezí 50 a 250 °C. Ovládání je srozumitelné a pohodlné, prostřednictvím otočného přepínače s digitálním displejem. Čištění je také velmi praktické, protože se systémem PyroClear probíhá prakticky samo. Svou jednoduchostí splňuje všechny požadavky nekomplikovaného a výkonného kuchyňského pomocníka.

 

 

Klarstein Gusteau

Stylová vestavná trouba Klarstein Gusteau v bílé barvě přináší opětovně moderní design a vynikající výkon, se kterým snadno a rychle upečete vše, od lehkých koláčů až po krocana. Její design přitom vůbec není náročný ani přehnaný. Právě naopak - je příjemně jednoduchý a elegantní. K dispozici máte vodicí mřížku s pěti zarážkami na pečicí plech a grilovací rošt, se kterými bude příprava různých pokrmů hračkou. Časovač odpočítávání a časovač vypnutí usnadňují pečení a opékání. Jednoduché je i čištění - díky funkci PyroClear.

Funkce pečení

Nabízí 8 funkcí, kterými jsou: rozmrazování, horní a spodní ohřev, horní a spodní ohřev s ventilátorem, gril, gril s ventilátorem, gril & spodní ohřev, gril & horní ohřev a také pyrolýza. Trouba splňuje všechny nároky na nekomplikovaný a výkonný kuchyňský spotřebič.

PyroClear

Čištění je mimořádně praktické, protože se systémem PyroClear probíhá prakticky samo. Po zapnutí se dvířka trouby zablokují a vnitřní prostor se zahřeje na 500 °C. Tuky a jiné zbytky nemají šanci a jsou ihned spáleny - můžete si tak ušetřit únavné drhnutí trouby s nejistým výsledkem.

Další vlastnosti

S třídou energetické účinnosti A dokáže trouba jednoduše a ekonomicky připravit koláče nebo pizzu ve svém velkém prostoru s kapacitou 64 litrů. Kromě toho vestavná trouba Klarstein Gusteau nabízí snadno ovladatelný časovač pro odpočítávání a teplotu nastavitelnou od 50 do 250 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 64 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2950 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Gusteau bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno