Klarstein Gärkeller Pro fermentační kotel

Fermentační kotel, Hmotnost: 5000 g, 337, Hloubka: 337 mm, Výška: 690 mm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ve fermentačním kotli Klarstein Gärkeller Pro vzniká z ječmene či z ovocné šťávy pivo nebo víno. Kvasný kotel je vyroben z 304 ušlechtilé oceli, což zaručí, že kvasný proces bude vždy hygienický, protože po použití se velmi jednoduše čistí. Pomocník na kvašení nebo skladování disponuje objemem 30 litrů. Kryt z ušlechtilé oceli s těsnící gumou zajistí vzduchotěsné uzavření. Praktické rukojeti umožňují snadné přenášení a protiskluzové nožičky se postarají o bezpečné umístění.

Klarstein Gärkeller Pro

 • Fermentační kotel pro ničím nerušené kvašení piva a vína
 • Objem: 30 litrů
 • Vygravírovaná stupnice v litrech a galonech
 • Výpustný kohout pro snadné přelévání/stáčení
 • Kryt z ušlechtilé oceli s těsnící gumou pro vzduchotěsné uzavření
 • Akrylový uzávěr pro vzduchotěsné uzavření kvasné trubky
 • Rukojeti na přenášení kotle
 • Ventil na vypouštění kvásku pro pohodlné čištění
 • Bezpečné umístění díky 3 protiskluzovým nožičkám

Na zdraví!

Čerstvé pivo z vlastního domácího pivovaru nebo víno z vlastní zahrady? S fermentačním kotlem Klarstein Gärkeller Pro bude vaše hobby ve vaření kompletní. Ať už máte rádi světlé nebo tmavé, suché či sladké, víno či pivo, díky kotli Klarstein Gärkeller Pro se z čerstvého sladu stane chutné pivo a z ovocné šťávy to nejlepší víno.

 • Radost z vlastního řemeslného piva nebo ovocného vína je garantována.

Univerzální pomocník na kvašení nebo skladování

Můžete být vinaři-začátečníci nebo zkušení pivovarníci, ve fermentačním kotli Klarstein Gärkeller Pro vzniká z ječmene či z ovocné šťávy pivo nebo víno. V kotli z ušlechtilé oceli může klidně dozrát až 30 litrů piva či vína.

Promyšlený do posledního detailu

Pevné svorky bezpečně a vzduchotěsně drží kryt na kvasném kotli a zabrání narušení průběhu kvašení. Dodávaná kvasná trubka se postará o potřebné vyrovnání tlaku a nedovolí kyslíku vniknout dovnitř.

Obzvláště praktický je kónický tvar kotle, ve kterém se na dně shromažďuje kvásek. Zabudovaný výpustný kohout se nachází nahoře, abyste vždy mohli čepovat průzračné pivo a kvásek se shromažďuje ve spodní části kotle. Odtud jej můžete při čištění fermentačního kotle pohodlně vypustit přes výpustný ventil.

Zabudovaný teploměr navíc slouží na konstantní a spolehlivou kontrolu teploty zatímco otočné stáčecí rameno garantuje výpusť průzračného piva i tehdy když je kvásek nad výškou výpustného kohoutku.

Snadné čištění

Samozřejmě, že pivo a víno by mohly zrát i v každé jiné nádobě, ale kvasný kotel Klarstein Gärkeller Pro je vyroben z 304 ušlechtilé oceli, což zaručí, že kvasný proces bude vždy hygienický, protože po použití se velmi jednoduše čistí.

 • Je jedno jestli je léto nebo zima, s chladícím víkem Klarstein Gärkeller, které si můžete dokoupit ke fermentačního kotli bude dosažení vhodných teplot piva vyráběných spodním kvašením zcela jednoduché.
   

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Klarstein
Hmotnost 5000 g

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Gärkeller Pro fermentační kotel

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi