Klarstein Fruit Jerky 18

11 299 Kč ? 10 999 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 109,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Velkokapacitní sušička potravin - automat Klarstein Fruit Jerky 18 s příkonem 1000 W i pro domácí použití. Disponuje 18 stohovatelnými nerezovými sušícími pláty, díky kterým budete moci najednou usušit větší množství vámi vybraných surovin. Účinnost sušení je vysoká a sušení je po celé ploše rovnoměrné. Můžete v ní sušit nejrůznější druhy potravin od hub, květin, ovoce a zeleniny, bylinek až po maso - tzv. jerky. Kromě kvalitního sušení nabízí také všechny důležité funkce, jako jsou časovač či regulace teploty. Aktuální nastavení vidíte na přehledném LCD displeji. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

Klarstein Fruit Jerky 18

 • Výkonný sušicí automat na sušení potravin
 • Přírodní konzervace pro zachování vitamínů a minerálů
 • Výkon 1000 W a ventilační provoz pro rovnoměrné rozmístění tepla
 • 18 pater z ušlechtilé oceli pro rychlé zpracování velkého množství potravin

Sušička - automat

Se sušičkou potravin Klarstein Fruit Jerky 18 si snadno i doma připravíte sušené ovoce nebo zeleninu. Ať už jde o jablkové nebo banánové lupínky, sušená rajčata nebo pikantní hovězí maso, vše záleží jen na vaší chuti. Kromě výroby sušeného občerstvení a přísad lze použít sušičku i pro osvěžení potravin. Starý chléb, housky, dokonce i lupínky budou po krátkém procesu opět křupavě čerstvé. Stejně může sušička poskytnout potřebné teplo pro vykynutí těsta. Ventilátor s extra tichým provozním hlukem fouká horký vzduch ze zadní části rovnoměrně mezi zásuvky.

 • Vhodná i pro výrobu lahůdek pro domácí mazlíčky.

Moderní metody uchovávání potravin

S výkonem 1000 W odebírá zařízení Fruit Jerky 18 vodu obsaženou v potravinách a prodlužuje jejich trvanlivost jednou z nejstarších a nejpřirozenějších přírodních metod konzervace na světě. Při ní zůstávají zachovány vitamíny, minerály a další důležité účinné látky pro zdravou výživu.

 • Teplota sušičky Klarstein je nastavitelná v několika stupních do 70 ° C a nabízí správnou teplotu pro optimální sušení pro každou potravinu - ať už ovoce, zeleninu, maso nebo ryby.
 • Pomocí časovače lze nastavit fáze dehydratace na minutu přesně až do 40:59 hodin. Pro usnadnění práce obsahuje návod k obsluze rozsáhlé tipy na přípravu, zjemnění a sušení různých kulinářských specialit.

18 sušicích pater

Na 18 patrech z ušlechtilé oceli usušíte množství potravin - například pokud je třeba zpracovat velké množství ovoce ze zahrady, jako bobulové ovoce, jablka nebo třešně, nebo třeba připravit hodně občerstvení najednou.

 • Rozměry polic: 34,3 x 38,4 cm

Parametry produktu

Základní parametry

 • 1000 W Maximální výkon
 • 18 Počet roštů

Další vlastnosti

Značka: Klarstein

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 38,2 cm
Hmotnost: 22500 g
Výška: 87,3 cm
Hloubka: 53,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: 18x sušící patro

Funkce

Časovač: Ano

Energetické údaje

Maximální výkon: 1000 W

Vzhled

Počet roštů: 18

Ostatní

Kód produktu: 4260486157124

Všechny parametry

Recenze Klarstein Fruit Jerky 18

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se