Klarstein Delicatessa 77 Hybrid


Šírka: 80 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Indukční,


Cena 10 590 Kč

Sleva 39 % z ceny doporučené výrobcem: 17 299 Kč Zobraziť nápovědu

105,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Klarstein Delicatessa 77 Hybrid v černém provedení nabízí optimální využití prostoru s minimální spotřebou energie. K dispozici má 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Levé varné zóny je možné spojit do jedné velké flexi zóny, prostřednictvím funkce VarioHeating (rozpoznání velikosti hrnce). Na jedné straně využívá indukční varná deska Klarstein Delicatessa 77 Hybrid jen energii, která je vhodná pro daný hrnec a na druhé straně umožňuje použití i většího hrnce nebo pánve. Všechny varné zóny jsou vybaveny funkcí ThermoBoost, která zvyšuje jejich výkon. Ovládání pomocí dotykového panelu SenseControl s Touch-to-slide je velmi snadné, pomocí posunutí prstu a digitálního displeje. K dispozici je také funkce časovače pro automatické vypnutí do 99 minut. Po uplynutí nastaveného času se varná deska vypne nebo vás upozorní zvukovým signálem. Pro bezpečnost je indukční varná deska vybavena ochranou proti přehřátí, automatickým vypnutím a indikátorem zbytkového tepla EcoThermalControl, které upozorní na to, že jsou varné plochy stále horké. Navíc umožňuje i i vaření pomocí zbytkového tepla. Funkce ThermalRecall si zapamatuje nastavenou teplotu a v případě krátkodobého přerušení vaření bude později pokračovat tam, kde přestala. Vybavena je také dětskou pojistkou. Šířka 80 cm.

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Klarstein Delicatessa 77 Hybrid splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokleramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání SenseControl s Touch-to-slide. Každou z nabízených funkcí navolíte jednoduchým posunutím prstu.

Varné zóny

Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné zóny. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce a bez zbytečných ztrát. Vaření je tak dokonale efektivní. Pokud náhodou pokrm přeteče, čištění varné desky je snadné, protože se jídlo na desce nepřipálí ani nepřilepí. Varná deska nabízí 4 varné zóny s ukazatelem zbytkového tepla. 2 kruhové varné zóny vpravo a 2 flexi varné zóny vlevo. Pravá varná zóna s průměrem 28 cm nabízí dostatečný prostor pro vaření ve velkém hrnci nebo pánvi. Flexi zónu je možné využívat jako 2 samostatné varné zóny nebo podle potřeby je možné tyto varné zóny spojit do jedné velké, prostřednictvím funkce VarioHeating. Funkce rozpoznává velikost hrnce a maximálně flexibilně se mu přizpůsobí. Využívá tak skutečně jen energii, která je potřebná pro daný hrnec a na druhé straně umožňuje také využít téměř jakoukoli velikost hrnce nebo pánve. Funkce ThermoBoost zvyšuje výkon varných zón. Praktický časovač umožňuje naprogramovat čas automatického vypnutí až do 99 minut.

  • 2 obdélníkové varné desky: každá 18 × 18 cm / flexi zóna: 39,5 × 19 cm
  • Velká varná plocha (vpravo, kulatá): Ø 28 cm
  • Malá varná plocha (uprostřed, kulatá): Ø 16 cm

Bezpečnost

Indukční domino varná deska má k dispozici řadu bezpečnostních prvků. Ochrana proti přehřátí s automatickým vypnutím se aktivuje v momentě, kdy je varná deska příliš horká. Indikátor zbytkového tepla EcoThermalControl upozorní na to, že jsou varné plochy stále horké. Navíc umožňuje i vaření pomocí zbytkového tepla. Funkce ThermalRecall si zapamatuje, jakou teplotu jste na varné desce nastavili a použije ji v případě, že je vaření krátkodobě přerušeno. Bude pokračovat přesně tam, kde jste přestali. Kromě toho je varná deska vybavena i dětským zámkem, který zabrání nevyžádaným změnám nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 80 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Indukční

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Delicatessa 77 Hybrid

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno