Klarstein Bonita

14 099 Kč ? Ušetříte 33 % 9 390 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 93,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par Klarstein Bonita ve stříbrném designu je zařazen do energetické třídy B. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Průměr odtahové roury je 150 mm. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí pěti tlačítek. Maximální výkon odsávání dosahuje 500 m³ / hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Bonita zpřehledňuje halogenové osvětlení 4 x 20 W. K dispozici má 3 hliníkové tukové filtry omyvatelné v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Obsahem balení jsou: 3 x filtr mastnot, 1 x držák na strop, 2 x kryt z ušlechtilé oceli, 1 x hadice na odpadní vzduch a montážní materiál. Šířka digestoře 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 33 %

Zvažte i tento produkt

Whirlpool AKR 504 IX

Prostorový odsavač par Whirlpool AKR 504 IX v nerezovém provedení s designem Absolute má výkonný motor s kapacitou odsávání 581 m³/h, při intenzivním stupni 713 m³/h. Je vhodný pro montáž s odtahem…

  • Maximální hlučnost: 74 db
  • Třída energ.účinnosti: B
  • Maximální výkon odsávání: 713 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Ostrůvkový odsavač par Klarstein Bonita bude praktickým a stylovým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro umístění přímo nad varnou zónu do prostoru. Výkon komínové digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí pěti tlačítek. Maximální výkon odtahu dosahuje 500 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 73 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně ve stříbrném provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí 4 halogenových žárovek, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10031626. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena také třemi hliníkovými tukovými filtry, které lze mýt v myčce. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

  •     V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: 3 x filtr mastnot, 1 x držák na strop, 2 x kryt z ušlechtilé oceli, 1 x hadice na odpadní vzduch a montážní materiál.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 73 db
  • Třída energ.účinnosti B
  • Maximální výkon odsávání 500 m3

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 500 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: Klarstein 10031626

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 90 cm
Výška: 105 cm
Hloubka: 53,5 cm
Hmotnost: 28 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní materiál

Hlučnost

Maximální hlučnost: 73 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: ocel

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B

Energetické údaje

Celková spotřeba: 58 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Ostatní

Kód produktu: 10030823

Všechny parametry

Recenze Klarstein Bonita

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Bonita