Klarstein Bonita

Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 500 m3, Maximální hlučnost: 73 dB, Třída energetické účinnosti: B, Celková spotřeba: 58 kWh, Počet rychlostí: 3, Materiál: ocel, Výška: 105 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 53,5 cm. Více info


Cena 6 799 Kč


Top příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavač par Klarstein Bonita ve stříbrném provedení je zařazen do energetické třídy B. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Průměr odtahové roury je 150 mm. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí pěti tlačítek. Maximální výkon odsávání dosahuje 500 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehledňuje halogenové osvětlení 4× 20 W. K dispozici má 3 hliníkové tukové filtry omyvatelné v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Obsahem balení jsou: 3× filtr mastnot, 1× držák na strop, 2× kryt z ušlechtilé oceli, 1× hadice na odpadní vzduch a montážní materiál. Šířka digestoře je 90 cm.

 

 

Výkon odsavače par

Ostrůvkový odsavač par Klarstein Bonita bude praktickým a stylovým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro umístění přímo nad varnou zónu do prostoru. Výkon komínového odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí pěti tlačítek. Maximální výkon odsávání dosahuje 500 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 73 dB. Jeho provoz je možný s odtahem nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně ve stříbrném provedení, což mu dodává originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí 4 halogenových žárovek, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10031626. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i 3 hliníkovými tukovými filtry, které můžete mýt v myčce nádobí. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: 3× filtr mastnot, 1× držák na strop, 2× kryt z ušlechtilé oceli, 1× hadice na odpadní vzduch a montážní materiál.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 73 db
Třída energ.účinnosti B
Maximální výkon odsávání 500 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Bonita

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi