Klarstein Bonita


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 500 m3, Maximální hlučnost: 73 dB, Třída energetické účinnosti: B, Celková spotřeba: 58 kWh, Počet rychlostí: 3, Materiál: ocel, Výška: 105 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 53,5 cm. Více info


Cena 6 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 68 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavač par Klarstein Bonita ve stříbrném provedení je zařazen do energetické třídy B. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Průměr odtahové roury je 150 mm. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře pomocí pěti tlačítek. Maximální výkon odsávání dosahuje 500 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehledňuje halogenové osvětlení 4× 20 W. K dispozici má 3 hliníkové tukové filtry omyvatelné v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Obsahem balení jsou: 3× filtr mastnot, 1× držák na strop, 2× kryt z ušlechtilé oceli, 1× hadice na odpadní vzduch a montážní materiál. Šířka digestoře je 90 cm.

 

 

Výkon odsavače par

Ostrůvkový odsavač par Klarstein Bonita bude praktickým a stylovým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro umístění přímo nad varnou zónu do prostoru. Výkon komínového odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí pěti tlačítek. Maximální výkon odsávání dosahuje 500 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 73 dB. Jeho provoz je možný s odtahem nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně ve stříbrném provedení, což mu dodává originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí 4 halogenových žárovek, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10031626. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i 3 hliníkovými tukovými filtry, které můžete mýt v myčce nádobí. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: 3× filtr mastnot, 1× držák na strop, 2× kryt z ušlechtilé oceli, 1× hadice na odpadní vzduch a montážní materiál.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 73 db
Třída energ.účinnosti B
Maximální výkon odsávání 500 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Bonita

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi