Klarstein Beretta WHT


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 650 m3, Maximální hlučnost: 71 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 66 kWh, Počet rychlostí: 3, Materiál: ocel, Výška: 60 cm, Šířka: 35 cm, Hloubka: 35 cm. Více info


Cena 7 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 76 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavavač par Klarstein Beretta WHT ve stylovém provedení bílé barvy je zařazen do energetické třídy C. Odvětrávací sloup se upevní bezpečně a stabilně do stropu a postará se klidně o vznikající výpary v kuchyni. Jeho provoz je možný s režimem odtahu nebo recirkulace s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části digestoře na panely. Maximální výkon odsávání dosahuje 650 m³ hod. Pracovní plochu pod odsavačem Klarstein Beretta WHT zpřehledňuje integrované LED osvětlení. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary.

 

 

Stylový ostrůvkový odsavač par

Prostorový odsavavač par Klarstein Barett WHT přináší do vaší kuchyně nadčasový a elegantní design. Zkonstruován je velmi efektně v bílém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Navíc zbaví kuchyň nepříjemných výparů a mastnoty. S tímto odsavačem par doladíte vaši kuchyň do dokonalého designu. Odvětrávací sloup se upevní bezpečně a stabilně do stropu a postará se klidně o vznikající výpary v kuchyni.

Výkon odsavače

Výkon odsavačeby měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládanieho panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 650 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 71 dB. Jeho provoz je možný s režimem odtahu nebo recirkulace s použitím vhodného uhlíkového filtru.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem.

Provoz pouze s recirkulací

Prostorový odsavač Klarstein Barett WHT lze používat s provozem recirkulace s použitím vhodného uhlíkového filtru. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací se v balení nachází i uhlíkový filtr Klarstein 10027530 (2 ks v balení). Náhradní uhlíkové filtry je třeba si následně zakoupit zvlášť. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 71 db
Třída energ.účinnosti C
Maximální výkon odsávání 650 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Beretta WHT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno