Klarstein Barossa 54S

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Vinotéka Klarstein Barossa 54S ve stylovém provedení se postará o dokonalý požitek z vína. Disponuje dvěma chladícími zónami, kde v horní i dolní tepelné zóně lze umístit až 54 lahví (celkový objem 148 l) na pěti dřevěných policích. Pro obě zóny si nastavíte samostatnou teplotu s rozsahem od 5 do 18°C. Teplotu nastavíte prostřednictvím dotykového panelu s LCD displejem. Vnitřek je vybaveno bílým LED světlem, které nechá vínové láhve příjemně vyniknout. Vinotéka s výkonem 100 W a s hlučností 42 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Elegantní vinotéka

Luxusní vinotéka Klarstein Barossa 54S přichází v elegantním černém provedení. Na přední stranu obdržela panoramatické okénko z bezpečnostního skla s černým tónováním. Vnitřní LED osvětlení upoutá na první pohlaď a do vašemu interiéru dodá příjemné prosvětlení. Ideálně se hodí do barových prostor hotelu či restaurací ale klidně i k vám domů.

Dvě zóny chlazení

Chladnička na víno Barossa 54S přináší dvojité chlazení a díky tomu dodá vaším vínům, ať už jde o bílé, červené nebo rosé, tu ideální teplotu abyste si mohli ještě lépe vychutnat chuť vín. Úložný prostor má kapacitu pro 54 lahví, které uložíte na výsuvné dřevěné rošty. Ve dvou zónách si umíte samostatně nastavit teplotu pro každou zónu a to v rozmezí od 5 do 18°C. Teplotu si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu s LCD displejem

Tichý provoz

Chladnička na víno s výkonem 100 W přináší mimořádně tichý chod, který dosahuje jen 42 dB. Vinotéka vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem a vy si tak můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli, při sklenici chlazeného vína.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 8
  • Třída energ.účinnosti B
  • Celkový hrubý objem 148 L
  • Kapacita lahví 54

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
Počet teplotních zón: 2
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 5-18

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 48 cm
Výška: 128 cm
Hloubka: 46 cm
Hmotnost: 46 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 8
Celkový hrubý objem: 148 L
Kapacita lahví: 54
Materiál polic: dřevěné poličky na teleskopických kolejničkách

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Roční spotřeba energie: 198 kWh
Klimatická třída: SN

Ostatní

Kód produktu: 10032925

Všechny parametry

Recenze Klarstein Barossa 54S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Barossa 54S