Klarstein Barett WHT


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 560 m3, Maximální hlučnost: 72 dB, Třída energetické účinnosti: B, Celková spotřeba: 57,9 kWh, Počet rychlostí: 3, Materiál: ocel, Výška: 38 cm, Šířka: 35 cm, Hloubka: 35 cm. Více info


Cena 8 089 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 81 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

40% Kvalita
Průměrná

40% Hodnota za peníze
Průměrná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Prostorový odsavač par Klarstein Barett WHT ve stylovém bílém provedení je zařazen do energetické třídy B. Ostrůvkový odsavač umožňuje umístění přímo nad spotřebič kdekoliv v prostoru. Volně visí ze stropu na odolných ocelových lankách dlouhých 140 cm. Jeho provoz je možný výlučně s režimem recirkulace s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části odsavače na dotykovém panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 560 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehledňuje integrované LED osvětlení. K dispozici má také praktický 9minutový časovač vypnutí pro dodatečné větrání. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary. Obsahem balení jsou: stropní deska, montážní materiál, vrtací šablona, 2× filtr s aktivním uhlím. Rozměry: 35 × 38 (Ø × v).

 

 

Stylový ostrůvkový odsavač par

Prostorový odsavač par Klarstein Barett WHT přináší do vaší kuchyně nadčasový a elegantní design. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Navíc zbaví kuchyň nepříjemných výparů a mastnoty. S tímto odsavačem par doladíte vaši kuchyň do dokonalého designu. Je možné jej umístit kdekoli potřebujete v celém prostoru kuchyně nad varnou plochu. Zavěšený je na odolných ocelových lanech s maximální délkou 140 cm.

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 560 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 72 dB. Jeho provoz je možný pouze v režimu recirkulace. Praktický časovač nabízí možnost odložit vypnutí v rozmezí od 1 do 9 minut. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varní zónu a jeho rozměry jsou 35 × 38 (Ø × v). Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provoz pouze s recirkulací

Tento model prostorového odsavače par je možné instalovat výhradně s provozem recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací se v balení nachází i uhlíkový filtr Klarstein CGCH2 s produktovým číslem 10030983 (2 ks v balení). Náhradní uhlíkové filtry je třeba si následně zakoupit zvlášť. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: stropní plotna, montážní materiál, vrtací šablona a 2× filtr s aktivním uhlím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 72 db
Třída energ.účinnosti B
Maximální výkon odsávání 560 m3

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Klarstein Barett WHT

40% Kvalita
Průměrná

40% Hodnota za peníze
Průměrná

Jak pracujeme s recenzemi

Monika

16. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Průměrná

Hodnota za peníze Průměrná


  • zatím jsme nenainstalovali