Klarstein Barett BLK

8 999 Kč ? Ušetříte 10 % 8 090 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 809,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par Klarstein Barett BLK ve stylovém provedení černé barvy je zařazen do energetické třídy B. Ostrůvkový odsávač umožňuje umístění přímo nad spotřebič kdekoliv v prostoru. Volně visí ze stropu na odolných ocelových lankách dlouhých 140 cm. Jeho provoz je možný výlučně s režimem recirkulace s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části odsavače na dotykovém panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 560 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem par Klarstein Barett BLK zpřehledňuje integrované LED osvětlení. K dispozici má také praktický 9 minutový časovač vypnutí pro dodatečné větrání. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary. Obsahem balení jsou: stropní deska, montážní materiál, vrtací šablona, 2 x filtr s aktivním uhlím. Rozměry: 35 x 38 (Ø x V). Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 10 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Stylový ostrůvkový odsavač par

Prostorový odsavač par Klarstein Barett BLK přináší do vaší kuchyně nadčasový a elegantní design. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Navíc zbaví kuchyň nepříjemných výparů a mastnoty. S tímto odsavačem par doladíte vaši kuchyň do dokonalého designu. Je možné jej umístit kdekoli potřebujete v celém prostoru kuchyně nad varnou plochu. Zavěšený je na odolných ocelových lanech s maximální délkou 140 cm.

Výkon odsavače par

Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 560 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 72 dB. Jeho provoz je pouze v režimu recirkulace. Praktický časovač nabízí možnost odložit vypnutí v rozmezí od 1 do 9 minut. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varní zónu a jeho rozměry jsou 35 x 38 (Ø x V). Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provoz pouze s recirkulací

Tento model prostorového odsavače par je možné instalovat výhradně s provozem recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací se v balení nachází i uhlíkový filtr Klarstein CGCH2 s produktovým číslem 10030983 (2 ks v balení). Náhradní uhlíkové filtry je třeba si následně zakoupit zvlášť. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: stropní plotna, montážní materiál, vrtací šablona, ​​2 x filtr s aktivním uhlím.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 72 db
  • Třída energ.účinnosti B
  • Maximální výkon odsávání 560 m3

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 560 m3
Počet rychlostí: 3
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: Klarstein 10030983

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 35 cm
Výška: 38 cm
Hloubka: 35 cm
Hmotnost: 16,9 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2xfiltr s akt.uhlím

Hlučnost

Maximální hlučnost: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: ocel

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B

Energetické údaje

Celková spotřeba: 57,9 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Recirkulační

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Ostatní

Kód produktu: 10032303

Všechny parametry

Recenze Klarstein Barett BLK

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Barett BLK