Klarstein Balzac 60


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 640 m3, Maximální hlučnost: 71 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 58,7 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 50 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 35 cm. Více info


Cena 4 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 43 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Komínový odsavač par Klarstein Balzac 60 v elegantním nerezovém designu s bočními prvky z bezpečnostního skla je zařazen do energetické třídy B. Umístit jej můžete přímo nad varnou zónu na stěnu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace za použití vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze v přední části odsavače par na dotykovém ovládacím panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 640 m³/hod. Pracovní plochu pod odsavačem par zpřehledňuje integrované LED osvětlení 2× 1,5 W. K dispozici má hliníkový tukový filtr omyvatelný v myčce. Dokonale tak odstraní všechny přebytečné výpary a mastnotu. Quick Timer nabízí odložené vypnutí po 5 minutách provozu. Obsahem balení jsou: 2× komínový obklad a 1× odtahová hadice, 1× montážní sada.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Klarstein Balzac 60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 640 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 71 dB. Jeho provoz je možný s odtahem nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění v přední části zařízení. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10030727. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem, který můžete mýt v myčce nádobí. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná, díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

V balení se kromě digestoře a návodu na použití nachází: 2× komínový obklad a 1× odtahová hadice, 1× montážní sada.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 71 db
Maximální výkon odsávání 640 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

3,5 / 5

2 recenze Klarstein Balzac 60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Gabriela

11. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Bohužel nevím????
  • Hlučná
  • Krycí plech visí volně, houpe se
  • Montáž náročná, neodpovídající komponenty

Velké zklamání, pokud by manžel neměl namontovanou s výřezem do stropu, tak vracím.


Gabriela

9. 11. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Produkt splnil moje očekávání. Vše je v pořádku.